Recenzja Platformy Inwestycyjnej Vestle

02

Posiadając 20-letnie doświadczenie na rynkach finansowych, Vestle (poprzednio znana jako iForex) jest platformą inwestycyjną koncentrującą się na oferowaniu doskonałych usług – zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów. Serwis znany jest przede wszystkim ze swojej profesjonalnej obsługi oraz indywidualnego podejścia do każdego klienta. Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem swojej kariery na globalnych rynkach finansowych, ale nie wiesz, z którą ofertę wybrać – zapoznaj się z tym, co ma do zaoferowania Vestle.

CFD – Opanuj Podstawy Handlu Wraz z Vestle

Vestle skupia się na oferowaniu możliwości kupna i sprzedaży ponad 600 instrumentów handlowych, podzielonych na pięć kategorii: waluty, surowce, indeksy, Akcje i ETF. Całość handlu odbywa się przy pomocy kontraktów CFD (kontraktów na różnicę kursową). Oznacza to, że handlować będziesz mógł danymi produktami (na przykład ropą naftową) bez potrzeby kupowania danego towaru, a jedynie płacąc różnicę między aktualną wartością, a ich wartością ustaloną w dniu zakupu.

Zarabiaj Więcej z Dźwignią

Każdy CFD posiada dostęp do dźwigni, polegającej na zwiększeniu twojej siły nabywczej, co z kolei przekłada się na większe zyski. Pozwala to na otwieranie dużych transakcji, przy stosunkowo niewielkiej inwestycji. Przykładowo, inwestując 20000 zł oraz wykorzystując dźwignie 1:10, otrzymasz 200000 zł siły nabywczej. Pamiętaj – dźwignia finansowa zwiększa również ryzyko twojej transakcji i prowadzić może do większych strat zainwestowanego kapitału.

Pogłębiaj Swoją Wiedzę

Posiadanie wiedzy i doświadczenia jest kluczowe, jeśli masz zamiar odnieść sukces handlując na globalnych rynkach. Wychodząc na wprost oczekiwaniom swoich klientów, Vestle dostarcza również ogromne zasoby informacyjne, szczegółowe artykuły, samouczki, a nawet darmowe szkolenia 1-na-1. Ponadto, nowo nabytą wiedzę oraz strategie przetestować można, wykorzystując darmowe konto demonstracyjne, bez narażania posiadanego kapitału.

Wykorzystaj Kalendarz Ekonomiczny

Vestle oferuje potężne narzędzie, które wykorzystane w poprawny sposób, przyczynić się to zwiększenia Twoich zysków. Szczególnie wartościowy podczas handlu surowcami, kalendarz ekonomiczny pozwala na bieżąco śledzić wydarzenia gospodarcze i nowości rynkowe, które pomogą podjąć Ci świadomą decyzję handlową.

Przyjazne Platformy Transakcyjne

Vestle posiada platformy handlowe, które dopasowane mogą zostać do każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Po pierwsze, serwis posiada platformę FXnet, która dostosowana może być do konkretnych wymagań, posiada wiele narzędzi i funkcji, oraz jest niezwykle prosta w użyciu. Platforma zawiera ponad 600 instrumentów handlowych, wykresy, sentyment rynku i wiele więcej narzędzi, pomagających w podejmowaniu świadomej decyzji handlowej.

Dla osób będących cały czas w drodze, Vestle przygotowało bezpłatną aplikację dostępną na App Store i Google Play. Dzięki niej będziesz mógł szybko umieszczać transakcję, stale monitorować swoje pozycje oraz otrzymasz pełen dostęp do bilansu konta, oraz danych dotyczących kapitału i marży.

Obsługa Klienta

Platformy transakcyjne Vestle to nie tylko oferta wielu narzędzi i usług, ale również profesjonalna pomoc udzielana każdemu, kto jej potrzebuje. Z serwisem kontaktować możesz się za pośrednictwem telefonu, wiadomości oraz czatu dostępnego na stronie internetowej Vestle. Pomoc udzielana jest w 10 różnych językach, w tym również po polsku.

Podsumowanie

Jeśli chodzi o oferty platform transakcyjnych, Vestle okazać się może naprawdę dobrym wyborem. Firma jest zgodna z najwyższymi wymaganiami i spełnia wszystkie regulacje, posiada ponad 600 instrumentów handlowych, a obsługa klienta stoi na najwyższym poziomie. Firma oferuje również bogaty pakiet szkoleń, dzięki czemu, nawet gdy jesteś osobą początkującą, szybko odnajdziesz się na globalnych rynkach finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>