Myślisz o galanterii skórzanej jako biznesie? Dowiedz się, jakie maszyny będą Ci potrzebne!

Pewnie widziałeś wiele produktów skórzanych na rynkach i w innych miejscach, gdzie ludzie używają ich do sprzedaży. Branża akcesoriów skórzanych obejmuje paski, portfele skórzane, torby męskie na ramię, książki, okładki i inne drobne przedmioty.

Zastosowanie tego rodzaju rzeczy w życiu codziennym stało się przyczyną ich popularności. Ludzie wykazali zainteresowanie sprzedażą i produkcją, ponieważ w jakiś sposób jest to łatwe i przyjemne. Styl i jakość wyrobów skórzanych rozwija się zgodnie z wymogami rynku, a idealnym tego przykładem jest oferta https://brodrene.eu/ .

Możesz wybrać dowolny element z opcji skórzanych do swoich celów biznesowych. Oprócz tego masz dwie opcje: pierwsza polega na zakupie gotowych produktów od hurtownika w celu ich sprzedaży, druga to rozpoczęcie własnej produkcji, która wymaga inwestycji i siły roboczej.

Do produkcji zostaną zastosowane ogólne zasady i musisz ich przestrzegać. Jeśli wybierzesz jeden produkt, rozpoczęcie działalności będzie łatwe, ponieważ nie wymaga dużych inwestycji, liczą się tylko doświadczeni pracownicy.

Wyjaśniamy w tym artykule, jaki typ maszyny i wyposażenia jest potrzebny do wyrobów skórzanych. Bez względu na to, w którą stronę pójdziesz pamiętaj, że musisz zadbać o niezbędną konserwację maszyny.

Najbardziej wytrzymałe części maszyn nie niszczą się wcześniej niż inne maszyny do szycia tkanin, ale nadal będziesz musiał regularnie sprawdzać wydajność maszyny, aby produkcja nie została zatrzymana z powodu przycinania odpadów tkanin i bieżników, ponieważ może to spowodować nieprawidłowe działanie maszyny.

Liczy się podstawowa konserwacja, taka jak olejowanie, codzienne czyszczenie i sprawdzanie igły, która często pęka podczas produkcji i może skurczyć materiał. Ponadto należy pamiętać, że w zależności od grubości materiału rozmiary igieł należy wymienić.

Silnik sprzęgła i inne obracające się elementy również będą musiały być monitorowane, gdzie nić często zakleszcza się podczas produkcji, co może je uszkodzić. Z dostępnych dzisiaj modeli maszyn można wykonać wiele odmian produktów, które obejmuje damska i męska galanteria skórzana.

Interesuje Cię oprawa książek za pomocą skórzanej maszyny do zszywania okładek?

Będą Ci potrzebne:

Stebnówka jednoigłowa
Maszyna do skórowania.
Podstawowa introligatornia książek.
Automatyczna bindownica do książek. (Opcjonalnie)

Maszyny do produkcji portfeli

Wymagane maszyny:

Stebnówka jednoigłowa
Maszyna do skórowania.
Maszyna do cięcia.
Klej.

Maszyny do produkcji pasów skórzanych?

Wymagane maszyny:

Stebnówka jednoigłowa.
Maszyna do skórowania.
Maszyna do cięcia skórzanego paska.
Ogólne narzędzia.
Maszyna do bigowania bocznego.

Maszyny do produkcji toreb skórzanych?

Wymagane:

Maszyna do skórowania.
Stebnówka jednoigłowa.
Stebnówka z podwójną igłą.
Stebnówka cylindryczna z pojedynczą igłą.
Maszyna do cięcia.
Maszyna do mocowania zatrzasków / haczyków.
Maszyna do wycinania skórzanej torby

Jak widać – w zależności od tego, jaka skórzana galanteria Cię interesuje – musisz się skupić na nabyciu różnych maszyn, aby gwarantować swoim klientom odpowiednią, pożądaną jakość.

[TB]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *