Nowoczesna sala szkoleniowo – konferencyjna w okolicach lotniska Balice w Krakowie

16

Zmaksymalizuj frekwencję na konferencji, wybierając dogodną lokalizację. Dobre połączenia komunikacyjne, bliskość lotniska i możliwość wynajęcia pokoju noclegowego, to jedne z najważniejszych kryteriów, które powinieneś brać pod uwagę, poszukując sali konferencyjnej na konferencje dla uczestników z dalekich miejsc. Listę obiektów w województwie małopolskim, które sprawdzą się przy organizacji Twojej konferencji znajdziesz pod linkiem http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/malopolskie/. Duży parking lub usługa parkingowa są również ważne dla Twoich Gości i będą pozytywnym detalem w całym oceanie szczegółów spotkania. Zarezerwuj miejsce, w którym znajdziesz wszystkie udogodnienia potrzebne do tego wydarzenia. Obejmuje to sprzęt A/V, mikrofony oraz dostęp do Wi Fi. Należy pamiętać o możliwościach konfiguracji, zwracając uwagę na miejsca siedzące i obszary sponsorów. Organizacja i dobór miejsca wydają się skomplikowane lub trudne? Nie musisz się martwić! Mamy dla Ciebie idealną opcję sali na konferencje!

Centrum Hotelowo-Konferencyjne Witek

Hotel Witek położony jest na obrzeżach Krakowa i zapewnia dogodny dojazd do najważniejszych punktów, m.in. główne drogi krajowe, autostrada A4, Międzynarodowy Port Lotniczy w Balicach (około 6km) oraz centrum Krakowa (8km). Zobacz więcej dokładnych informacji na stronie http://www.salekonferencyjne.pl/miasto/krakow/. Hotel Witek dysponuje 12 salami konferencyjnymi i gwarantuje swobodę wyboru sali o odpowiedniej wielkości. Największa sala konferencyjna przeznaczona jest dla ponad 400 osób. Na terenie znajdują się też mniejsze, bardziej kameralne sale konferencyjne. Hotel oferuje również ponad 350 bezpłatnych, monitorowanych miejsc parkingowych. Wszystkie sale konferencyjne są zaopatrzone w nowoczesny sprzęt, m.in. ekrany, rzutniki, projektory, szybki Internet itp., który umożliwia profesjonalne prowadzenie spotkań.

Baza noclegowa i restauracje

Hotel dysponuje 140 komfortowymi pokojami noclegowymi w różnych kategoriach. Oprócz pokoi jedno – i dwuosobowych, Witek oferuje luksusowy apartament VIP, pokój rodzinny i pokój przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych oraz przestronne studia dwupoziomowe. Na terenie hotelu Witek znajdują się również 2 restauracje, które serwują smaczne i zdrowe dania. Hotelowa restauracja zaprasza na uroczystą kolację, natomiast Werona, sąsiadująca z budynkiem hotelu, kusi smakami kuchni włoskiej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *