Pracujesz za granicą? Pomyśl o transporcie

Kiedy zostanie podjęta decyzja o wyjeździe z Polski na teren Holandii to mamy wiele sposobów dotarcia do kraju tulipanów i wiatraków. Przede wszystkim należy podjąć decyzję jaki transport będzie dla nas najwygodniejszy. Samoloty, pociągi, autokary czy też samochód prywatny. Oczywiście decyzja należy do samego podróżnego.

Wymienione środki transportu są jak najbardziej dobrym sposobem, lecz od dłuższego czasu na rynku w transporcie osób przodują busy do Holandii. Polega to na tym, że właściciel takiej firmy posiada kilka busów ośmioosobowych dostosowanych do przewozu ludzi. Pamiętajmy, że w/w środki przewozu oprócz prywatnego auta nigdy pasażera nie odbiorą spod jego adresu zamieszkania i nie dowiozą pod adres jaki sobie życzy. Mając na uwadze prywatne auto, musimy liczyć się z ogromnym kosztem paliwa jakie stracimy podróżując tak daleko, a mianowicie ponad tysiąc kilometrów.

pomoc drogowa 24h SłubicePrzy tak wysokiej cenie paliwa należy poważnie się zastanowić czy jednak nie będzie lepiej pojechać i wynająć – zamówić przewozy Polska Holandia. Głównym atutem takiego systemu Busy Polska Holandia jest to, że każdy pasażer zostaje odebrany spod adresu i dowieziony pod adres. Podróżny oszczędza czas (dotarcie chociażby na dworzec PKP czy PKS, czy na lotnisko), a przede wszystkim pieniądze. Kierowca po prostu podjedzie pod dom, poinformuje telefonicznie o przyjeździe, pomoże załadować bagaż podróżny – wygoda i kultura takich firm naprawdę przyciąga klientów. a jednocześnie stwarza ogromną konkurencje dla innego rodzaju transportu. W sieci widnieje mnóstwo firm przewozowych obsługujących wiele województw Polski, lecz należy zwracać ogromną uwagę jakie regiony Polski dana firma obsługuje. Dobrym przykładem jest szukanie przewoźnika wpisując w wyszukiwarkę regionu Polski z jakiego właśnie chcemy jechać.

Nie szukajmy tzw. ogólnego przewoźnika, skoncentrujmy się na danym regionie. To skróci czas podróży. Koszt takiego przewozu waha się pomiędzy 240zł a 300zł. Zależy z jakiego i do jakiego regionu chcemy jechać. Wygoda także polega na tym, że praktycznie z dnia na dzień możemy zamówić busy do Holandii. Można też mieć na uwadze fakt, skoro takie firmy wykonują codzienne kursy na Holandię to rejon Niemiec “po trasie” także obsługują, oczywiście powroty do kraju także odbywają się każdego dnia.

1 komentarz

  1. RyszardKopka pisze:

    Nie orientujecie się może jak przewieźć za granicę taki oto materac Laguna? Samolotem odpada. Poczta też się nie podejmuje :/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *