Aktualne promocje w polskich bankach – gdzie je znaleźć?

To nic odkrywczego: lubimy łączyć korzyści, a zwłaszcza te o charakterze finansowym. Banki wiedzą o tym równie dobrze, dlatego chcąc trafić do klienta – cały czas urozmaicają swoje oferty mniej lub bardziej atrakcyjnymi promocjami, które mają nam pomóc zdecydować, gdzie założyć konto osobiste bądź skorzystać z innej usługi bankowej.

Jednak, aby faktycznie móc z tego skorzystać trzeba byłoby poświęcić sporą ilość czasu na przeczesywanie stron www wszystkich banków. Szczęśliwie są portale, które zajmują się tym w naszym imieniu i finalnie stanowią agregat aktualnych promocji bankowych. Na końcu artykułu podamy jedno z takich sprawdzonych źródeł, ale zanim to się stanie zerknijmy na kilka najbardziej interesujących, aktualnych promocji bankowych.

Getin Bank – do 800 zł za polecenie Konta i nie tylko

Aktualna promocja Getin Banku kusi ze względu na proste zasady. Oprócz tego, że można zyskać do nawet 800 zł za polecenie konta, to polecana osoba ma szansę na pozyskaniu 50 zł za założenie. Warto również wspomnieć o atrakcyjnej stawce 3,5% na koncie oszczędnościowym. To wszystko w aktualnej propozycji od Getin Banku, z którą zdecydowanie warto się zapoznać. Wszystko to ma miejsce w ramach kolejnego, organizowanego przez ten bank programu poleceń. Szczegóły można znaleźć na stronie banku.

Pekao SA – konto przekorzystne i inne propozycje

Pekao SA nie pozostaje w tyle i również aktualnie ma dla swoich klientów coś ciekawego do zaproponowania, a mówiąc dokładniej:

  • 200 zł bez wychodzenia z domu za otwarcie Konta Przekorzystnego
  • w pakiecie 2,5% na koncie oszczędnościowym

Jest to kolejna edycja promocji w ramach Konta Przekorzystnego, która zjednała sobie już wielu sympatyków, co potwierdza jej trafność. Najlepsze jest to, że można korzystać z tego rodzaju promocji bez fizycznej wizyty w banku – co jest szczególnie istotne w dzisiejszych pandemicznych czasach. Pekao SA podkreśla, że do założenia przekorzystnego konta potrzeba jedynie potwierdzenia tzw „selfie”. To kolejna interesująca, bieżąca propozycja, z którą zdecydowanie warto się zapoznać.

Bank Pekao ma też coś ciekawego do zaproponowania dla właścicieli firm, a mówiąc dokładniej chodzi o 1000 zł premii za założenie Konta Przekorzystnego Biznes. Do tego dochodzi +200 zł za konto osobiste dla szczególnie zainteresowanych tym bankiem osób.

T Mobile usługi bankowe – zwroty do odwołania

Usługi bankowe T Mobile również wychodzą naprzeciw potrzebom – przedłużając do odwołania promocję pt „Zwrot za zakupy dla Klientów T-Mobile Usługi Bankowe”. Warto jednak podkreślić, że z promocji tej może skorzystać wyłącznie jeden rachunek. Promocja zaczęła się w maju 2017 roku, ma już grono fanów i jak widać – nadal cieszy się popularnością i zachęca do korzystania z usług właśnie tej instytucji świadczącej usługi bankowe.

To warto podkreślić: jest to zaledwie wierzchołek tego, co polskie banki mają do zaproponowania swoim klientom. Więcej o aktualnych promocjach w polskich bankach: https://ekontabankowe.pl/promocje/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *