Czy znasz zalety stosowanie oczyszczaczy powietrza w swojej firmie?

sharp-kc-a50euw-opinie-recenzja-1

Od kilku sezonów grzewczych, kiedy to nasilił się problem z jakością powietrza i wszechobecnym zanieczyszczeniem, ludzie zaczęli szukać rozwiązań wpływających na poprawę jakości otaczającego nas powietrza. Jednym z najczęściej wybieranych ostatnio rozwiązań są elektryczne oczyszczacze powietrza, które za pośrednictwem filtra dbają o jakość powietrza w domowych wnętrzach. Dziś przyjrzymy się jednemu z modeli dostępnych na rynku, jakim jest oczyszczacz powietrza Sharp KC-A50EUW.

Co należy wiedzieć o oczyszczaczu powietrza firmy Sharp?

Wspomniany wcześniej model oczyszczacza charakteryzuje się oczyszczaniem za pomocą dwóch filtrów- HEPA oraz filtra węglowego, dzięki czemu sama jakość oczyszczonego powietrza jest na naprawdę wysokim poziomie. Jak zapewnia producent, przy przepływie powietrza rzędu 306 metrów sześciennych na godzinę oraz poborze prądu na poziomie 18 watów, dźwięk pracującego sprzętu to tylko 16 decybeli, dając jeden z najcichszych modeli na rynku.

Oprócz wspomnianych parametrów oczyszczacz powietrza posiada również przydatną funkcję jonizacji powietrza, która nie tylko neutralizuje zapachy, ale również eliminuje roztocza i bakterie, co jest szczególnie istotne dla alergików i osób podatnych na choroby. Oprócz tego model wyposażony jest w funkcję automatycznego nawilżania powietrza. Sprzęt na podstawie bieżącego pomiaru temperatury i względnej wilgotności wypuszcza wraz z oczyszczonym powietrzem odpowiednią ilość pary wodnej, utrzymując nawilżenie powietrza na właściwym poziomie.

Inne, przydatne funkcje

Zgodnie z opisem producenta, filtry w które został wyposażony sprzęt mogą wystarczyć spokojnie na kilka lat działalności sprzętu, w zależności od poziomu zanieczyszczenia powietrza w miejscu jego działania. Co ważne, model oczyszczacza w razie napełnienia wodą z lodem może posłużyć w upalne dni jako klimatyzator, co jest dodatkową, równie przydatną funkcję. Oczyszczacz powietrza Sharp ma możliwość automatycznej pracy, dzięki czemu nie trzeba się martwić manualnym zmienianiem ustawień.

Ponadto panel ustawień ma ochronę rodzicielską, chroniącą ustawienia pracy urządzenia od dziecięcych rączek. Model wyposażony w pięć stopni filtracji ma również szereg dodatkowych funkcji, takich jak autonomiczną pracę oczyszczacza, którą można połączyć z funkcją jonizacji, czujniki przykrego zapachu, pyłów, wilgotności i temperatury, wskaźnik nawilżania, kontrola rodzicielska i inne. Pozostałe dane, w tym parametry techniczne, dostępne są na https://loveair.pl/oczyszczacz/sharp-kc-a50euw.

Po co oczyszczać powietrze?

Nie ma wątpliwości, po co potrzebne są oczyszczacze powietrza w naszym otoczeniu. Pogarszająca się jakość powietrza wymusza na nas poszukiwanie rozwiązań poprawiających jakość powietrza, którym oddychamy. Z racji tego, że na rynku znajduje się sporo różnych modeli oczyszczaczy powietrza, firma Sharp postanowiła stworzyć urządzenie, które oprócz samego oczyszczania posiada również kilka innych przydatnych funkcji, a dodatkowo jest ekonomiczne i wygodne w użyciu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *