Gdy włos ma głos…

Podczas codziennej pielęgnacji spotykamy się z różna problematyką, która dotyka naszych włosów. Wiele pań uskarża się na włosy zniszczone farbowaniem, które już po kilku myciach zaczynają płowieć i tracić blask. Momentalnie znika efekt salonu fryzjerskiego, a my pozostajemy z niesfornym włosem.

Na tego typu bolączki remedium trzeba szukać w naturze, naturze, która skumulowała tajniki Azji w jednym miejscu. To miejsce to KosmetykiOrientu.pl.

Częstą zmorą sklepową jest to, że nie możemy szybko odnaleźć produktów, które będą odpowiedzią na nasz problem. W sklepie KosmetykiOrientu.pl jest to niezwykle proste. Strona sama podpowiada filtry, które umożliwiają nam wyszukiwanie produktów pod względem problematyki lub np. producenta. Włączając filtr dotyczący problematyki włosów farbowanych od razu otrzymamy listę produktów, które dedykowane są naszemu problemowi. Wśród nich znajdziemy balsamy do włosów różnych firm, m.in.:

  • Balsam odżywczy do włosów suchych i farbowanych
  • Balsam regenerujący do włosów uszkodzonych i farbowanych
  • Balsam z białą glinką i kompleksem płynnej keratyny
  • Balsam żółtkowy do włosów farbowanych
  • Balsam z henną – odbudowa i odmłodzenie włosów farbowanych
  • Balsam wzmacniający do włosów – przeciw wypadaniu
  • Balsam do włosów „Złota orchidea”
  • Balsam do włosów farbowanych – pielęgnacyjno-ochronny

Wszystkie naturalne balsamy do włosów posiadają w składzie wiele drogocennych składników jak na przykład organiczny olej arganowy, który nawilża i odżywia włosy zniszczone wieloletnią koloryzacją. Pozwala również utrzymać kolor na dłużej pozostawiając włosy gładkie i lśniące. Podobnie działa ekstrakt z owoców maliny, który chroni kolor włosów farbowanych, a dodatkowo zabezpiecza przed promieniowaniem ultrafioletowym. Płynna keratyna sprawia, że włosy są ujarzmione i wygładzone, a w dodatku zdrowo błyszczą. Warto również zwrócić uwagę na zawartość ekstraktu hibiskusa. Ma on również działanie chroniące kolor, a także zabezpiecza przed uszkodzeniami.

Balsamy do włosów są dostępne w sklepie internetowym po bardzo przystępnych cenach, które wahają się od pięciu do dziewiętnastu złotych. Trzeba przyznać, że jak na kosmetyki w stu procentach naturalne, to nie jest to duży koszt. A w tej niewielkiej cenie same dobrodziejstwa natury. Niesamowity zapach zawartych w kosmetyku ekstraktów roślinnych, a przede wszystkim ich tajemna moc przenikają do włosów i nadają im orientalny blask. Dzięki orientalnym balsamom do włosów już nie musimy zazdrościć Azjatkom pięknego wyglądu, ale ich sekrety, tkwiące w naturze możemy przemycić do naszej codziennej pielęgnacji.

images (5)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *