Times Event Center – imprezy to nasza specjalność

Niezwykle trudno jest znaleźć lokal idealny. To takie miejsce, w którym można zorganizować każdą imprezę i dostosować wielkość pomieszczenia do liczby gości. Z tego powodu często wesela lub bale karnawałowe odbywają się w lokalach poza Wrocławiem czy w salach, które na co dzień nie kojarzą nam się z imprezami. To jednak już przeszłość.

Times Event Center to wyjątkowe miejsce, które znajduje się w centrum Wrocławia. Możesz zorganizować u nas urodziny, imieniny, wesele, bal karnawałowy, a nawet bankiet firmowy. Nie boimy się żadnych wyzwań i możemy sprostać każdemu zadaniu. Do dyspozycji klientów oddajemy trzy lokale. Każdy z nich różni się wielkością i wystrojem. Może również pełnić odmienne funkcje. Są to jednocześnie sale bankietowe, szkoleniowe, balowe, klubowe czy restauracyjne.

Największe z pomieszczeń to Patio o powierzchni 500m2. Posiada ono dodatkowe antresole, które również w razie potrzeby mogą zostać umieszczone stoły. To wyjątkowe miejsce, które pozwala na zrealizowanie wielu przedsięwzięć. Możne być to tradycyjna sala balowa, ale również idealna przestrzeń na galę lub show z pokazem przygotowanym przez iluzjonistów. Wysoki sufit pozwala na przygotowanie wielu, niecodziennych instalacji czy wizualizacji.

Kolejnym miejscem, w którym możesz zorganizować swoją imprezę to club Crazy Rabbit. Znajduje się on w dolnej części budynku. Jego całkowity metraż to 120m2. Tę przestrzeń podzieliliśmy na trzy części. Największa z nich to sala o powierzchni 50m2 z parkietem do tańczenia. Poza tym umieściliśmy w nim strefę z barem oraz VIP ROOM. To miejsce idealnie nadaje się do zorganizowania zamkniętej imprezy firmowej, spotkania po latach ze znajomymi ze szkoły lub szkolenia.

Naszym najmniejszym lokalem jest bistro Good Times. To klimatyczne miejsce, w którym można zorganizować niewielkie imprezy, do 40 uczestników. Przestrzeń ta idealnie nadaje się na szkolenia dla małych oraz średnich firm, a także na spotkania biznesowe.

Poza samymi salami, ofertujemy również pomoc w zorganizowaniu imprezy. Wystarczy, że przedstawisz nam swoje oczekiwania, a my zajmiemy się resztą. Przygotujemy wybrany lokal zgodnie z wytycznymi, zapewnimy też niezbędną obsługę, która zadba o wygodę gości podczas imprezy.

Times Event Center to miejsce, w którym zadbamy o Ciebie kompleksowo. Nie może więc w naszej ofercie zabraknąć cateringu. Nasze menu jest szerokie. Jesteśmy w stanie przygotować potrawy na różne okazje: chrzty, komunie, imprezy rodzinne oraz inne, oficjalne okazje. Z chęcią obsłużymy zarówno niezobowiązujące bankiety, jak i wystawne przyjęcia.Jesteśmy w stanie przygotować potrawy dla alergików, bezglutenowe, wegetariańskie oraz inne, dostosowane do wieku uczestników imprezy. Wszystko wykonywane jest ze świeżych składników, najwyższej jakości. Dania serwowane przez zespół naszych kucharzy nie tylko świetnie smakują, ale i pięknie wyglądają. Wierzymy, że estetyka serwowanych potraw jest równie ważna, jak ich smak.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *