Handel w kontekście systemu ERP

10

Dobra inwestycja na początek

Zakup zintegrowanego systemu do zarządzania firmą jest jedną z najważniejszych decyzji inwestycyjnych. Bez względu na to czy przedsiębiorstwo zajmuje się głównie produkcją, czy prowadzi działalność o charakterze handlowym lub usługowym – sprzedaż jest istotnym elementem dla każdego z wymienionych rodzajów przedsiębiorstw. System Streamsoft Verto pozwala skutecznie zoptymalizować procesy w strukturze handlu.

Firma Streamsoft, polski producent oprogramowania dla biznesu, proponuje zupełnie nowe oblicze zarządzania firmą. Producent stworzył innowacyjny system ERP Streamsoft Verto w oparciu o zaawansowane technologie informatyczne. Wyjątkowość tego systemu ERP wynika z połączenia najlepszych cech systemów zawierających gotowe rozwiązania oraz systemów, w których można dowoli rozszerzać funkcje pod kontem oczekiwań użytkownika. System posiada zintegrowane moduły, które mogą być zaimplementowane w zależności od możliwości rozwiązań w firmie oraz specyfiki branży. Dzięki temu system Streamsoft Verto zapewnia pełne wsparcie całej firmy, jak również poszczególnych działów, w danym momencie najbardziej oczekujących zaawansowanej informatyzacji.

Korzyści płynące z systemu ERP

Dział handlowy w każdej firmie to jeden z kluczowych obszarów. Jakie korzyści może mu przynieść wdrożenie systemu ERP Streamsoft Verto? System Streamsoft Verto pomoże zwiększyć wydajność i efektywność firmy, pozwoli łatwiej rozbudować firmę pod względem informatycznym, a co za tym idzie uskuteczni działania w wyznaczonym obszarze przedsiębiorstwa. Streamsoft Verto w swojej strukturze posiada zintegrowane moduły, które pomagają zoptymalizować wszelkie procesy związane z handlem w firmie.

Jednym z głównych modułów systemu Streamsoft Verto, który udoskonala zadania sprzedażowe w firmie jest moduł Sprzedaż. Usprawnia on przyjmowanie wszelkich zleceń, rejestruje faktury sprzedaży, ewidencjonuje warunki handlowe, ceny oraz rabaty, wspiera alokacje zasobów po zatwierdzeniu zamówienia. Ułatwia zarządzanie i kontrolę należności i zobowiązań firmy. Kolejnym ważnym elementem handlu jest umiejętne gospodarowanie magazynem, który wspiera prace działu sprzedaży i zaopatrzenia. System Streamsoft Verto posiada moduł Gospodarka Magazynowa i dzięki temu zapewnia prowadzenie wielomagazynowej gospodarki towarowej i materiałowej, wspomagając procesy towarzyszące m.in. wystawianiu odpowiednich dokumentów czy tworzeniu i rozliczaniu inwentaryzacji.

Optymalizacja działań firmy

System Streamsoft Verto pozwala gromadzić spójne dane z konkretnych obszarów działalności danej firmy. Korzystając z niego w procesie zarządzania handlem firma jest w stanie zoptymalizować wszystkie działania związane ze sprzedażą, zaopatrzeniem, magazynowaniem towarów, ponadto usprawnić przebieg istotnych informacji, kontrolować koszty i analizować wszelkie zależności, by móc skutecznie podejmować ważne decyzje w procesie dalszego rozwoju przedsiębiorstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *