Usługi księgowe dla małych firm – przez rok za 1 zł miesięcznie!

tax-care

Prowadzenie działalności gospodarczej, zwłaszcza, jeśli jest to mała lub wręcz jednoosobowa firma, wymaga od właściciela dużych nakładów pracy. Trzeba przecież realizować zamówienia, dbać o sprzedaż, zdobywać klientów i jeszcze przypilnować spraw księgowo – podatkowych. Warto w takiej sytuacji skorzystać z usług profesjonalistów. Teraz to możliwe nawet za złotówkę miesięcznie!

Szansę udziału w rocznym programie – praktycznie darmowego (bo opłata to symboliczne 1 zł / m-c) – testowania usług księgowych mają polscy mikroprzedsiębiorcy, którzy rozliczają w miesiącu nie więcej niż 30 faktur i zgłoszą się do Tax Care. Mogą to być osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z usług żadnego biura rachunkowego lub takie, które nie są zadowolone ze współpracy z obecnie obsługującym firmę biurem i zastanawiają się nad zmianą.

Symboliczna złótówka

Owa symboliczna złotówka miesięcznie jest dobrą zachętą dla właścicieli małych firm, aby przez cały rok – nie mając żadnego dodatkowego obciążenia finansowego – testować profesjonalne usługi księgowe i poświęcić zaoszczędzony dzięki temu czas na przykład na rozwijanie swojego biznesu. Korzystając z oferty Tax Care, przedsiębiorca nie tylko zyskuje cenny czas i pieniądze, ale również pewność, że jego księgowość i kwestie skarbowe prowadzone będą przez profesjonalistów, którzy są na bieżąco z prawem podatkowym, co niweluje ryzyko ewentualnych błędów w tym zakresie i ponoszenia konsekwencji z tym związanych.

Propozycja ta stanowi część większej inicjatywy realizowanej przez grupę Idea Bank pod hasłem „Idea Wolności”, promującej wśród mikroprzedsiębiorców świadomy wybór produktów finansowych dostępnych obecnie na rynku dla najmniejszych firm w Polsce.

Oferta dla sektora drobnego biznesu

Oferta Tax Care jest z kolei odpowiedzią na potrzeby polskiego sektora drobnego biznesu, którego przedstawiciele deklarują między innymi, że nie korzystają z profesjonalnych usług księgowych w dużej mierze z powodu zbyt dużych kosztów. Blisko 28% przedsiębiorców (wg danych Tax Care oraz Fundacji Starter) prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą rozlicza się z fiskusem samodzielnie, nie mając na pokładzie własnego księgowego. To przede wszystkim do tej grupy, do ponad 730 tys. firm w Polsce, kierowana jest propozycja testowania usług rachunkowych przez rok za symboliczną złotówkę miesięcznie.

Jak wynika z szacunków Banku Światowego i badań przeprowadzonych przez Idea Bank, właściciel drobnej działalności gospodarczej przeznacza średnio aż dwa miesiące w roku na czynności związane z rozliczaniem podatków oraz składek ZUS, tracąc przeciętnie 1 godzinę i 16 minut każdego dnia wyłącznie na czynności administracyjne związane z prowadzeniem firmy. Daje to cały dzień roboczy w każdym tygodniu „zmarnowany” na biurokrację, a to 52 dni w roku, w ciągu których przedsiębiorca mógłby zajmować się zarabianiem pieniędzy, tymczasem… siedzi z nosem w papierach, jeśli nie zleca tego księgowym lub nie korzysta z pomocy biura rachunkowego.

Liczby nie kłamią. Przystąpienie do rocznego testowania usług księgowych za symboliczną złotówkę miesięcznie po prostu się opłaca.

Więcej szczegółów na stronie Tax Care

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *