Internetowa hurtownia słodyczy KURI – dlaczego warto nas wybrać?

shop-942398_640 (1)

Rynek słodyczy to jedna z najbardziej dynamicznych branż w Polsce. Terminowość, profesjonalizm, dotrzymywanie zobowiązań – to wszystko liczy się w każdej branży, ale w tej szczególnie. Tu nie ma miejsca na pomyłki, a konkurencja jest bardzo ostra. W Kuri – internetowej hurtowni słodyczy – doskonale to rozumiemy. Dlatego od wielu lat pracujemy z kluczowymi klientami i dostawcami tak, by wszyscy byli usatysfakcjonowani.

KURI ma w swojej ofercie kilkaset różnego rodzaju produktów najważniejszych producentów w tej branży. Jako internetowa hurtownia doskonale zdajemy sobie sprawę, że konkurencja jest tuż tuż – i to dosłownie. Dlatego KURI od lat proponuje bardzo konkurencyjne ceny słodyczy największych producentów, jak HARIBO, które cieszą się uznaniem i renomą od wielu lat.  Trolli, Fini, Vidal, Mega żele Yummi Yummi – to wszystko firmy, z którymi doskonale nam się współpracuje.

Staramy się też, by nasza oferta była dostosowana do potrzeb klientów – zarówno indywidualnych, jak i hurtowych. Posiadamy w swojej ofercie m.in. bijące rekordy popularności słodycze z serii Angry Birds, wspomniane wcześniej żelki Haribo, produkty o wieloletniej tradycji. Staramy się zawsze, by dostarczać też najnowsze słodycze, które często okazują się hitami w swoich kategoriach.

Od lat dostarczamy słodycze do dużych sklepów i małych stoisk. Dysponujemy najpopularniejszymi rodzajami słodyczy jak bransoletki pudrowe, bransoletki „cienkopisy” i cukierki owocowe Minifrutki. To wszystko w bardzo konkurencyjnych centach.

KURI doskonale zdaje sobie sprawę, że w tej branży nawet najmniejszy błąd, zakłócenie dostaw, opóźnienie itd mogą mieć duże konsekwencje. Dlatego bardzo się staramy by nasi klienci – zarówno indywidualni, jak i właściciel sklepów i stoisk – byli zadowoleni na każdym etapie pracy.

Dbałosć o klienta, szeroka oferta, atrakcyjne ceny i cały czas nowy asortyment – to wizytówki KURI. Nasza przywiązanie do detali i znajomość branży powoduje, że klienci – niezależnie czy to są właściciele dużych stoisk, czy też małych punktów sprzedaży słodyczy – zawsze są z nas zadowoleni. To internetowa hurtownia spożywcza, której naprawdę można zaufać.

Internetowa hurtownia spożywcza Kuri

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *