Jakie imprezy tematyczne są modne w 2019 roku?

 

Imprezy tematyczne są dobre dla dzieci – nie powiedział żaden pracownik nigdy. Eventy związane z jednym motywem i kręcące się wokół niego to doskonały pomysł na integrację swoich pracowników.  Na co dzień poważny szef działu marketingu czy oschła i z reguły nieprzyjemna pani z działu księgowości na jeden wieczór zmienią się w dusze towarzystwa i zaskoczą wszystkich wczuciem się w rolę i doskonałym przebraniem.  Wielu pracowników zapłaciłoby sporo, by zobaczyć lekko otyłego szefa w stroju Batmana czy sekretarkę przebraną za Dorotkę z Krainy Oz. Jakie są najmodniejsze tematy takich imprez w tym sezonie?

Wielki Gatsby, czyli jedyną zasadą jest brak zasad!

Dwudzieste lata ubiegłego stulecie w Stanach Zjednoczonych. Wszyscy możni przestępczego świata zbierają się na jednej imprezie, by celebrować swój wątpliwej moralności sukces. Twoja koleżanka z service desku obok tego wieczoru będzie żoną mafioso z Nowego Jorku, a znajomy z działu HR to dla ciebie „Pan Znajomy” – lokalny bimbrownik, który zarobił ciężkie dolary na wprowadzonej niedawno prohibicji. Doskonała muzyka (swing, jazz), piękne kobiety  z klasą ubrane w szykowne sukienki i panowie w garniturach wchodzący w towarzystwie dwóch równie szykownie ubranych ochroniarzy. Czego chcieć więcej?

Fluo Party – impreza, której nie sposób nie zauważyć!

dyskoteka jastrzębia góraPastelowe kolory i bardzo jasne światła oraz stroje kojarzą się raczej z typowymi dyskotekami, niż imprezami tematycznymi. Jednak obecnie bardzo modne jest wykorzystanie tych barwnych i pozytywnych elementów i budowanie wokół nich całego eventu. Fluorescencyjne dekoracje, fluorescencyjne akcenty ubioru i wystroju sali sprawią, że ten wieczór będzie wyróżniał się spośród innych i pozostanie w pamięci na długo. Niezależnie od gustów muzycznych czy modowych – śmieszne ubrania świecące się w ciemności poprawią humor i zachęcą do zabawy nawet fanów Behemotha.

Casino Royal – czyli nazywam się Z Działu Sprzedaży. Krzysiek z Działu Sprzedaży

W dużym pomieszczeniu czekają na ciebie stoły do gier, w których wygrasz grube miliony. Szybkie samochody przyprawią cię o zawrót głowy, a piękne kobiety będą towarzyszyć ci przez cały wieczór. Któż z nas choć raz nie chciał przenieść się do realiów Agenta 007? Zamień słuchawki konsultanta na czarny garnitur, plakietkę identyfikacyjną na chusteczkę do butonierki, a nieznośnego klienta z Chin na piękną kobietę z klasą, która będzie dopingować Cię w trakcie partyjki pokera czy ruletki. Ta impreza nie może się nie udać. Od tej pory Twoi pracownicy będą mówić na ciebie Szef. Najlepszy Szef.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *