Mikrocement Poznań – posadzka z pomysłem

W dzisiejszych czasach jest wielu miłośników nowoczesnych i surowych wnętrz. Marzy o pięknej, industrialnej posadzce z betonu w stylu industrialnym. Zachwyceni jej surowym charakterem chcemy zastosować ją w swoich domach czy biurach. Ale na co się zdecydować?

Mikrocementpoznań – jaką posadzkę wybrać

Mikrocement Poznań firmy Modernfloor to specjalna, ultra cienkowarstwowa zaprawa, którą możemy wykończyć podłogę lub ścianę, często z efektem dekoracyjnym. Fachowcy nazywają mikrocementy “systemami milimetrowymi”, bo układamy warstwę na grubość 2-3 mm. Posiada wykończenie matowe, satynowe, lub błyszczące. Mikrocementpoznań nadaje się na pokrycie podłóg lub ścian, do takich miejsc, jak: dom, loft, biuro, sklep, klub, restauracja, łazienka. Generalnie do wszelkich małych i średnich obiektów , gdzie mamy mało miejsca, oraz tam, gdzie liczy się efekt dekoracyjny, ale oczekujemy “surowego”, czasem industrialnego wnętrza.

Jak wykonać posadzkę z mikrocementu?

Przede wszystkim należy oczyścić i zagruntować powierzchnię. Następnie nałożyć pierwszą cienką warstwę (ok. 1mm) mikrocementu za pomocą metalowych pac. Po odczekaniu ok. 2 godzin należy delikatnie przeszlifować powierzchnię szlifierkami ręcznymi lub w przypadku dużych powierzchni maszyną szlifierską. Czynność należy powtórzyć i na koniec położyć wodoodporny lakier poliuretanowy za pomocą wałków.

Posadzki mikrocementpoznań – Modernfloor

Posadzki mitkrocementwrocław firmy Modernfloor są jednolite i spójne. Ich podstawową cechą jest możliwość układania ich na nawierzchniach bez konieczności stosowania różnego rodzaju przerw i dylatacji. W przeciwieństwie do innych posadzek, gdzie występują różnego rodzaju przerwy czy szczeliny, nie dostaje się kurz i zabrudzenia oraz lepiej wyglądają wizualnie.

Ile kosztuje mikrocement?

Cena mikrocementu zależy przede wszystkim od powierzchni jaką ma pokryć, czyli na ile metrów kwadratowych zamawiany jest materiał. Porównywarki internetowe pomogą Ci przybliżyć średnią cenę mikrocementu za metr kwadratowy, jednak trzeba uważać, gdyż niektóre firmy podają cenę większych powierzchni, np. 100 czy 200 metrów kwadratowych. Powinniśmy liczyć się z tym, że jeżeli mamy do wykończenia pokój, lub mieszkanie o mniejszej powierzchni, cena mikrocementu będzie wyższa.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *