Najdziwniejsze sposoby na zarobienie gotówki

earn-online-affiliate

Często przychodzą nam do głowy różne dziwne pomysły. Z reguły szybko zapominamy o nich i staramy się nakierować swoje myśli na właściwe tory. Być może w ten sposób przegapiliśmy w swoim życiu szansę na skuteczny sposób zarabiania gotówki. Poniższe wskazówki mogą być odpowiedzią na pytanie: realizacja jakiego rodzaju pomysłów zapewni nam dochody?

Praca przez Internet

O ile osoby młodsze nie zakwalifikują tego typu pracy do dziwnego i nietypowego sposobu zarabiania pieniędzy, o tyle myślenie starszych osób na ten temat może być zupełnie odmienne. Należy jednak walczyć ze stereotypowym postrzeganiem Internetu jako „zabijacza czasu”. Jest to źródło niezliczonych możliwości dorobienia, a nawet stworzenia dochodowego biznesu na całe życie.

Możemy tworzyć własne artykuły, udzielać korepetycji online, organizować kursy, wystawiać ogłoszenia aukcyjne, brać udział w licznych programach partnerskich, a nawet udostępniać swoje prywatne zdjęcia, które także mogą przynieść nam pewne dochody. Fanów gier komputerowych z pewnością uszczęśliwi wiadomość, że mogą oni zarabiać na swoim hobby, zwłaszcza w przypadku tych odbywających się drogą internetową. Konta i profile rozwijane na przestrzeni lat mogą stać się okazją do jednorazowego, ale za to bardzo dobrego zarobku. Istnieją jednak wątpliwości, czy gracz będzie chciał się rozstać ze swoją postacią. Dla niektórych z nich będzie to tak bolesne, jak zabranie mikrofonu wokalistce lub odebranie tenisiście rakiety do gry.

Tester aplikacji mobilnych

Ten zawód prawdopodobnie przerośnie wyobrażenia tych, którzy uważają Internet za zło. Bo niby jak można zarobić przyciskając palcami ekran smartfonu? Okazuje się, że jest to jak najbardziej możliwe.

Zadaniem testera jest ocena oprogramowania i aplikacji mobilnych, dostępnych na smartfony i tablety oraz ich porównanie na tle konkurencyjnych programów. Z reguły są to produkty dopiero wchodzące na rynek, dlatego nie spodziewajmy się oceny gry „Angry Birds” pod kątem tego, czy kierunek lotu ptaka pozwoli na trafienie w jedną ze świnek. Patrząc zupełnie na poważnie, jest to bardzo przyszłościowy zawód, który jeszcze może być uznawany za nieco nietypowy, lecz z całą pewnością za kilka lat zupełnie zmienimy do niego podejście.

Maskotka

Chyba każdy w swoim dzieciństwie posiadał różnego rodzaju maskotki. Najczęściej przypominały one swym kształtem różnorakie zwierzęta. Okazuje się, że nigdy nie jest za późno na realizację marzeń, dlatego istnieje niepowtarzalna szansa zostania maskotką w dorosłym życiu.

Jest to potoczne określenie osoby przebierającej się w strój zwierzaka. Najczęściej tacy pracownicy są zatrudniani do imprez z udziałem najmłodszych. Jednak nie powinien nas zdziwić widok kurczaków przechodzących piętrami galerii handlowych. Jest to związane z nadchodzącymi świętami wielkanocnymi. Ci, którzy aspirują do zostania żywą maskotką, mają teraz ku temu świetną okazję.

Poszukiwacz skarbów

Wielokrotnie oglądaliśmy bajki oraz filmy przygodowe o bohaterach przemierzających lasy, jaskinie, podziemia, plaże i wielkie akweny w celu znalezienia ukrytego skarbu, najczęściej znajdującego się w wielkiej, drewnianej skrzyni.

Okazuje się, że na świecie nie brakuje osób traktujących tę czynność jako sposób na życie. Wykorzystują, często samodzielnie skonstruowane, urządzenia magnetyczne, które wychwytują kosztowności znajdujące się np. pod piaskiem. Z reguły takie poszukiwania kończą się na znalezieniu kilkugroszowych monet. Nie należy jednak chować złota… głowy w piach. Skoro archeolodzy nadal potrafią znajdywać przedmioty z czasów bitwy pod Grunwaldem, być może któremuś poszukiwaczowi uda się odnaleźć ukryty skarb, absolutnie nie mając na myśli złotego pociągu.

Przytulacz

To nie jest żart. Kilka miesięcy temu światowe media obiegła informacja o zawodzie osoby zajmującej się profesjonalnym przytulaniem ludzi znajdujących się w potrzebie. Może być to ktoś porzucony przez ukochanego, odczuwający potrzebę bliskości lub po prostu zmarzluch.

Profesjonaliści w tym zakresie przygotowują i aranżują miejsce do przytulania, a nawet udzielają porad i wspomagają dobrym słowem. Koszt takiej przyjemności to nawet kilkadziesiąt złotych, co przekłada się na bardzo wysokie zarobki miesięczne. Przytulacze mają więc fach nie tylko w ręku, ale i w ramionach.

Zarabianie na udostępnianie plików

kingfile-pl-logotyp-02To dość popularna i stosunkowo prosta metoda na zarobieniu dodatkowych pieniędzy nie wychodząc z domu. Sprawa jest prosta: zakładasz swój edysk na portalu kingfile.pl i wypełniasz go ciekawymi (legalnymi) plikami. W momencie gdy ktoś pobierze coś z Twojego edysku – Ty masz z tego prowizję określoną przez kingfile.pl – Jak łatwo się domyślić, im bardziej atrakcyjne pliki posiadasz tym więcej zarobisz. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *