Nowoczesna sala szkoleniowo – konferencyjna nad morzem

Nowoczesna sala szkoleniowo – konferencyjna nad morzem

Wybór odpowiedniego miejsca na potrzeby Twojej firmy może wymagać trochę wysiłku. Od określenia charakteru spotkania po ustalenie liczby uczestników i decyzji o tym, jaki sprzęt będzie niezbędny. Nie ma dwóch takich samych sal konferencyjnych. Mogą mieć różne rozmiary i oferują różne udogodnienia i usługi.  Jednym z najlepszych sposobów, by zapewnić sobie dobre wyniki, jest upewnienie się, że lokalizacja jest łatwo dostępna i centralnie zlokalizowana. Nie tylko pomaga to uczestnikom dotrzeć na czas, ale także zapewnia, że przybywają oni szczęśliwi i swobodnie. Oto propozycje dwóch hoteli w województwie pomorskim, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających.

http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/

Ołowianka BED & BREAKFAST
Adres: ul. Ołowianka 3a, Gdańsk
Numer kontaktowy: 535 118 113

Hotel Ołowianka zlokalizowane jest w centrum Gdańska, zapewniając dogodny dojazd. Jego dokładne położenie znajduje się na wyspie Ołowianka, obok Starego Miasta. Ołowianka ma tę zaletę, że stanowi idealną bazę wypadową do wszystkich ciekawych turystycznie miejsc i jest dobrze skomunikowana. Hotel oferuje również przepiękne widoki na Stare Miasto i rzekę Motławę. Zaplecze konferencyjne hotelu Oławianka składa się z odnowionej, zabytkowej sali szkoleniowo-konferencyjnej. Powierzchnia pomieszczenia pozwala na zorganizowanie konferencji lub szkolenia dla 150 uczestników. Na wyposażenie sali konferencyjnej składają się: system nagłośnienia, rzutnik multimedialny, mikrofon bezprzewodowy, ekran i flipchart. Dla bardziej kameralnych spotkań istnieje możliwość wynajęcia sali VIP o pojemności 20 osób. Baza noclegowa hotelu składa się z 11 komfortowych miejsc. Ponadto personel zadba także o Wasze żołądki i przygotuje catering w ramach wydarzenia biznesowego.

Hotelu Bayjonn
Adres: ul. Powstańców Warszawy 7, Sopot
Numer kontaktowy: 730 71 71 71

Hotel Bayjonn położony jest w Sopocie, w bliskiej odległości od morza, szumu fal, sopockiego molo i różnych rozrywek oferowanych przez to pomorskie miasto. Hotel znajduje się także przy słynnym deptaku „Monte Cassino”. Załoga Bayjonn służy pomocą w organizacji spotkań, konferencji, szkoleń oraz innych biznesowych eventów. Hotel dysponuje jedną salą konferencyjną o łącznej powierzchni 40 m2, która w układzie teatralnym osiąga pojemność 32 osób. Pomieszczenie wyposażone jest: projektor wideo, flipchart, ekran, ponadto jest zaoptrzona w klimatyzację, wentylację i szybki bezprzewodowy Internet. Sala posiada również dostęp do światła dziennego, a różne możliwości rozstawienia krzeseł i stołów pozwolą na dostosowanie pomieszczenia do indywidualnych potrzeb. Hotel oferuje usługi cateringowe lub ofertę dań w tutejszej restauracji zajmującej się smakami tajskimi. Na terenie obiektu można odnaleźć również 29 miejsc noclegowych, w tym jeden komfortowy apartament.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *