Nowoczesne zarządzanie firmą – poznaj system ERP!

agenda-analysis-business-990818

Nowoczesne zarządzanie firmą w dzisiejszych czasach wymaga kompleksowego podejścia do biznesu oraz automatyzacji jak największej ilości obszarów działalności przedsiębiorstwa. Poznaj najnowsze narzędzia biznesowe, dzięki którym zmierzysz się z każdym wyzwaniem, jakie na co dzień może się pojawić w branży biznesowej!

Nowoczesne zarządzanie firmą = automatyzacja działań

Oprogramowanie ERP to produkt, który powstał z myślą o wielu branżach biznesowych. Programy ERP sprawdzą się w przedsiębiorstwach zajmujących się produkcją, firmach transportowych, usługowych, sprzedażowych oraz handlowych, ponieważ automatyzują ich działanie w wielu obszarach. System ERP to idealne rozwiązanie, zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i mniejszych firm oraz jednoosobowych działalności, które pozwala zwiększyć efektywność, zaoszczędzić czas oraz wydatki w firmie, dzięki czemu wpisuje się całkowicie w koncepcję nowoczesnego zarządzania biznesem.

Ile kosztuje wdrożenie systemu ERP?

System ERP to realna oszczędność dla firmy, ponieważ pozwala na zautomatyzowanie większości działań w pracy i stanowi nieocenione wsparcie dla wszystkich pracowników w firmie. Wycena oprogramowania ERP zależy od profilu firmy i jej wymgań. System można skonstruować w elastyczny sposób, w oparciu o takie moduły, które najbardziej przydadzą się w Twoim przedsiębiorstwie. Pakiet podstawowych usług, takich jak zarządzanie sprzedażą, magazynem i księgowością to wydatek około kilkuset złotych rocznie, opcja ta jest dedykowana dla małych firm. Współczesne systemy ERP to rozwiązanie innowacyjne, ponieważ produkt ten można w pełni dostosować do potrzeb przedsiębiorstwa i nie narażając firmy na dodatkowe, niepotrzebne koszta lub straty.

Poznaj WAPRO ERP!

Jednym z topowych rozwiązań na rynku systemów ERP jest oprogramowanie WAPRO ERP. To w pełni funkcjonalne, rozbudowane, ale i przejrzyste narzędzie do kompleksowego zarządzania firmą. Program jest dostępny w kilku wariantach. Moduły WAPRO mają bardzo zróżnicowaną funkcjonalność, znajdziesz wśród nich zarówno narzędzia wspierające zarządzanie sprzedażą i magazynem (Wapro Mag), jak i te, dzięki którym zautomatyzujesz procesy związane z księgowością i finansami (Wapro Fakir). W ofercie Asseco WAPRO ERP znajdziesz również szereg dodatkowych modułów, m.in. oprogramowanie ukierunkowane na prowadzenie ksiąg podatkowych, aukcji internetowych, zwiększenie mobilności firmy, czy zarządzanie i ewidencję środkami trwałymi. Zanim kupisz oprogramowanie WAPRO ERP, umów się na prezentację ze specjalistą i zapoznaj się z pełną ofertą produktów i usług oraz ogromnym potencjałem tego oprogramowania! Portal WAPRO.biz jest Srebrnym Partnerem marki WAPRO – gwarantujemy wysoką jakość obsługi oraz wsparcie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *