Ochraniacz wodoodporny i podkład 100% zabezpieczy materac


Łóżko oraz materac jest jednym z najbardziej kosztownych elementów wyposażenia każdej sypialni. Niestety pomimo swojej wysokiej ceny, wszystkie materace są w jednakowym stopniu narażone na zabrudzenia i przemakanie. Wystarczy jednak podczas zakupów nie zapomnieć o ochraniaczu, który nie należy do drogich, a jego działanie czyni cuda. Rozlanie w łóżku napoju skończy się wówczas wyłącznie zniszczeniem pościeli i kołdry. Bez względu na ilość rozlanego płynu, ochraniacz zawsze staje na wysokości zadania. Jego powierzchnia wykonana jest z bawełny, która dodatkowo działa pozytywnie podczas snu, gdyż świetnie przepuszcza powietrze. Wewnątrz membrana poliuretanowa doskonale zatrzymuje wszystkie substancje. Podczas snu nie jest wyczuwalny, nie szeleści ani też się nie przemieszcza, ponieważ stabilnie trzymają go cztery, mocne gumki po bokach. Zalecany także dla niemowląt, aby uniknąć konieczności wymiany materaca na nowy, a także przyczynić się do zdrowego snu dziecka. Ochraniacz jest również doskonały przed zabrudzeniami jasnych materacy, które powstają wskutek kolorowych prześcieradeł.

Ochraniacz i podkład na materac 100% ochrona
Podkład skutecznie zapobiega przedostaniu się cieczy, a następnie w szybki sposób można go wyprać i nałożyć ponownie. Podkłady produkowane są z wygodnych, cienkich tkanin, całkowicie niewyczuwalnych. Idealnie dopasowuje się do materaca w łóżku o krajowych wymiarach, a dzięki gumce wszytej w tunel dobrze się rozciąga i układa na materacu, co zapobiega przed zsuwaniem się prześcieradła podczas snu. Polecane są osobom starszym jak i do łóżeczek dla niemowlaków. Dodatkowo wyjątkowo dobre produkty nie szeleszczą w nocy podczas zmiany pozycji spania.

Nowe meble do sypialni cieszą każdego, ale nawet najdroższy materac nie jest w stanie być odpornym na różne nieprzewidziane sytuacje. W przypadku, gdy lubimy przynosić jedzenie oraz picie do łóżka jest duże prawdopodobieństwo, iż prędzej czy później nastąpi wypadek. Zalanie wypełnienia materaca niestety nie jest już odwracalne. W zależności od wypełnienia może on szybciej lub woniej zacząć gnić. Ochraniacze nieprzemakalne na materac są świetnym rozwiązaniem nie tylko, aby nie ponosić kolejnych kosztów z zakupem, ale również dla zdrowia. Wierzchnia warstwa to naturalna tkanina bawełniana pozwalająca na wygodny sen i odprowadzanie powietrza, co sprawdza się w gorące noce, gdy skóra zaczyna się nadmiernie pocić. Ochraniacz ma również zadanie chronić materac przed potem, gdyż po kilku latach jego powierzchnia stałaby się także siedliskiem bakterii. Ochraniacze kojarzone są czasem z czymś, co mogłoby zakłócać spokojny wypoczynek, jednak to omylne stwierdzenie Cienka struktura bawełniana z membraną polyuretanową nie stanowi żadnej widocznej i odczuwalnej warstwy na materacu.

Polecamy:
Jak przygotować się do poszukiwania pracy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *