Oczyszczają, odnawiają i odmładzają – dlaczego warto skusić się na zabiegi na twarz?

Dzisiaj spojrzymy na kilka niesamowitych korzyści płynących z pielęgnacji twarzy spa (również dla mężczyzn!). Wyobraź to sobie: otacza Cię przyćmiona poświata otoczenia z kojącą muzyką. Masz na oczach plasterki ogórka. Miękkie dłonie wmasowują w skórę nawilżający krem. Z założenia maseczka spa to czysty luksus. Spa mają na celu relaks i oderwanie od codziennych stresów.

Ale maseczki okazały się jednym z najlepszych zabiegów kosmetycznych dla Twojej skóry – zabiegi na twarz warszawa mają sens. Oczyszczają, odnawiają i odmładzają.

Rozważasz zabieg na twarz, ale chcesz wiedzieć, że Twoje pieniądze przyniosą korzyści? Dajemy Ci powody do rozwiania wątpliwości! Czytaj dalej, aby poznać tych kilka niesamowitych korzyści dla Twojej twarzy.

Odmłodzona skóra

Zabieg na twarz spa często obejmuje złuszczanie. Typowe składniki używane podczas tego procesu to: alfa-hydroksykwasy, kwas glikolowy. Dzięki peelingom fizycznym i chemicznym Twoja skóra jest świeża i młodzieńcza. Górna warstwa skóry gromadzi bakterie, martwe komórki skóry i zanieczyszczenia. Peeling usuwa tę wierzchnią warstwę, nadając skórze ładny blask.

Zwiększona absorpcja

Czy kiedykolwiek nałożyłeś produkt na skórę tylko po to, aby go zetrzeć? Kiedy górna warstwa skóry staje się twarda, produkty do pielęgnacji skóry nie mogą dotrzeć do głębszych warstw.

Odpowiedź na ten problem? Złuszczanie. Złuszczanie skóry wydobywa na powierzchnię najświeższą warstwę. Zwiększa to wchłanianie produktów do pielęgnacji skóry, takich jak środki nawilżające i oczyszczające.

Zwiększona cyrkulacja

Oprócz produktów do pielęgnacji skóry, zabieg na twarz spa obejmuje również masaż. Masowanie skóry sprzyja zwiększonemu krążeniu krwi. Zwiększone krążenie dostarcza do komórek skóry wzbogaconą w tlen krew. Z kolei Twoja skóra wydaje się znacznie bardziej promienna i pulchna. Poprawa krążenia może również zmniejszyć widoczność drobnych linii i zmarszczek.

Sposób na pory

Nawet jeśli regularnie myjesz twarz, w twoich porach gromadzą się wszelkiego rodzaju brud i bakterie. Kiedy brud osadza się w twoich porach, może powodować zaskórniki. Co zwiększa również pory. Masz dość radzenia sobie z brzydkimi wypryskami? Czy wypróbowałeś każdy produkt bezskutecznie? Chcesz mieć mniejsze, gładsze pory? Wysokiej jakości maseczka może właśnie to zrobić. Kosmetolog usunie cały brud i olej z twoich porów. Rezultatem jest gładsza cera z czystymi porami.

Korzyści przeciwstarzeniowe

W zależności od stanu skóry możesz spróbować kuracji przeciwstarzeniowej. Czy masz drobne zmarszczki lub ślady uśmiechu? Czy Twoja skóra jest nierównomiernie zabarwiona z powodu ciemnych plam? Wiele oznak starzenia można odwrócić dzięki odpowiedniej masce spa. Znajdź dostawcę, który oferuje zabiegi przeciwstarzeniowe.

Zatem już dzisiaj warto spojrzeć, gdzie jest eleganckie, ekskluzywne spa i salon. Znajdziesz tam szeroką gamę usług niechirurgicznych, w tym zabiegi na twarz, woskowanie, masaże i wiele innych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *