Oprogramowanie dla firm – przegląd programów

faktura

Na rynku pojawia się coraz więcej przedsiębiorców oferujących różnego rodzaju programy ułatwiające prowadzenie firmy. Najczęściej producenci starają się aby były dostosowane do potrzeb konkretnej branży, a ich obsługa była prosta i intuicyjna. Działania jakie można wykonywać za pomocą tych produktów dotyczą sprzedaży, księgowania, a także kwestii finansowych i kadrowo-płacowych. Podmiotami, które korzystają z programów dla firm są księgowi, właściele sklepów, księgowi, hurtownie, menadżerowie oraz sieci handlowe.

Subiekt nexo

W działce związanej ze sprzedażą obsługę ułatwić może program Subiekt nexo. Pomocny będzie on dla właścicieli i pracowników mały lub średnich firm. Co ważne, umożliwia on obługę wszystkich rodzajów dokumentów handlowych oraz efektywne zarządzanie magazynem. Program posiada także zaawansowny system zamówień. Dodatkowo, można korzystać też z części finansowej, w której można dokonywać operacji kasowych i bankowych. Zaoszczędzić czas można także używając części kartotekowej oraz modułów rozliczeniowych. Zapewne zaletą jest jego prosta obsługa oraz miły dla oka interfejs.

Rewizor nexo

Jest to program, który w nowoczesny sposób usprawni prowadzenie księgowości w każdej firmie. Rewizor nexo może być wykorzystany na wielu etapach pracy, w tym zarządzaniu planami kont, ewidencjonowaniu VAT, obsłudze środków trwałych, dekretacji i księgowaniu, wystawianiu deklaracji skarbowych oraz dokonywaniu operacji kasowych i rozliczaniu rozrachunków. Mimo rozbudowanej funkcjonalności obsługa jest intuicyjna i nie wymaga od pracowników dodatkowego szkolenia. Każda firma posiadają Rewizor nexo działa szybciej, a praca w niej staje się wygodniejsza.

!Super Druk

Super druk jest programem komputerowym dla wszystkich firm i użytkowników indywidualnych, którzy potrzebują wsparcia w zakresie przygotowywania przelewów i dokonywania wpłat gotówkowych. Za pomocą tej aplikacji rozliczać można się nie tylko z Urzędem Skarbowym, ale też z ZUSem. Niemałą zaletą tego oprogramowania jest możliwość nieustannego dostępu do informacji z lat ubiegłych oraz budowanie specyficznych filtrów przy selekcji danych. Słownik Kontrahentów pozwala nam na edytowanie wydruków, które są niezbędne do korespondencji seryjnej, adresowanie kopert, a także konstruowanie ofert promocyjnych. Co ważne, wszystkie zgromadzone w programie dane można przesłać do EXCELa, RAVEa oraz plików HTML.

Szybka faktura

System szybkafaktura jest oprogramowaniem, które pozwala na wystawianie różnorodnych dokumnetów sprzedażowych i kosztowych. Przeznaczony jest dla małych i średnich firm oraz klientów indywidualnych. Co ważne dokumenty, które powstają za pomocą tego systemu są spójne z obowiązującymi obecnie przepisami prawa. Program ten jest niezwykle łatwy w obsłudze. W celu wystawienia faktury wystarczy wpisać tylko NIP kontrahenta, a reszta danych zostanie pobrana z GUS i natychmiast uzupełniona. Przedsiębiorca może także tworzyć podstawowe raporty sprzedaży, marży lub kosztów, a także kontrolować finanse firmy. Do tego celu służy rejestr płatności. Przechowywane dane są chronione przed utratą i przechowywane w bezpieczny sposób. Dodatkowo, system regularnie tworzy kopie zapasowe, a wszystkie połączenia z aplikacją są odpowiednio zaszyfrowane.

Gratyfikant GT

Jest to innowacyjny system kadrowo-płacowy, który przeznaczony jest dla małych i średnich firm zajmujących się przykładowo rozliczaniem płac. Odnieść korzyści z tego programu mogą także biura rachunkowe. Aplikacja ta ułatwia prowadzenie ewidencji osobowej, wystawianie różnorodnych umów, obsługiwanie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, ewsidencjonowanie wypłat i rachunków oraz wystawianie deklaracji skarbowych. Co ważne, system działa zgodnie z obowiązującymi przepisami. Konkretne narzędzia, które można wykorzystywać, dzięki temu programowi to tworzenie modelów wynagrodzeń, ewidencjonowanie umów o pracę i sporządzanie ewidencji pracowników. Użyteczność systemu można zwiększyć inwestując w kolejne pakiety rozszerzeń, a dla klientów o bardiej specyficznych potrzebach oferowany jest dodatek Sfera dla Gratyfikanta GT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *