Pleksi, plexa, akryl – niejedno ma imię, ale zastosowania liczne! Poznaj je.

Szeroka gama eleganckich przezroczystych plexiglasowych stojaków do prezentowania produktów, takich jak biżuteria, zegarki odlewane samochody i modele jest już dzisiaj standardem w branży.

Warto skorzystaj z tych wyspecjalizowanych plastikowych stojaków, aby wyróżnić cokolwiek, w czym można się specjalizować.

Stojaki z plexi – co oferuje rynek?

Dzisiaj można nabyć naprawdę eleganckie i wytrzymałe stojaki plexi – które są w stanie odpowiedzieć na wymagania wszystkich firm. Są dostępne w szerokiej gamie stylów, które można wykorzystać do wyświetlania różnorodnych produktów, takich jak:

  • biżuteria,
  • zegarki,
  • modele,
  • pyszne wyroby piekarnicze.

Stojaki ekspozycyjne i wielopoziomowe plastikowe stojaki to jedno – materiał ten może być również z powodzeniem wykorzystany do wykonania niezbędnych biurowych akcesoriów, jak https://plastiks.sk/category/drziak-na-mobil-z-plexiskla/ wykonane z najwyższej jakości materiału w przezroczystych, czarnych wykończeniach z połyskiem, bądź jeszcze innych – w zależności od preferencji i potrzeb.

Jedno jest pewne – ten materiał potrafi naprawdę doskonale zaprezentować każdy towar, niezależnie od tego, czy będzie to element stołu, półki, okna lub blatu. Plexi zyskuje na popularności w sklepach wszelkiego rodzaju jako lekka i elastyczna alternatywa dla materiałów takich jak szkło. Skontaktuj się z jej producentem, aby dowiedzieć się więcej o szerokiej ofercie stojaków, skrzynek i innych opcji, jakie można znaleźć aktualnie na rynku.

Co to jest pleksi?

Szkło akrylowe – znane również jako pleksiglas, pleksi i jego nazwa naukowa polimetakrylan metylu – jest przezroczystym termoplastem, który jest powszechnie stosowany jako lekka i odporna na pękanie alternatywa dla szkła w wielu pojazdach i urządzeniach. Akryl jest syntetycznym polimerem podobnym do poliwęglanu (PC). Chociaż nie jest tak twardy jak materiał, z którego tworzy się komputer osobisty, jest:

  • łatwiejszy w użyciu,
  • tańszy,
  • wolny od szkodliwych substancji chemicznych.

Dzięki temu nadaje się do wielu różnych celów. Akryl ma tylko połowę gęstości szkła, ale ma znacznie wyższą trwałość. Jest również wyraźniejszy niż szkło, przepuszczając około 92% światła widzialnego w porównaniu z 80-90% dla większości rodzajów szkła.

Co to są stojaki z plexi/akrylowe?

Ekspozytory akrylowe to systemy wystaw sklepowych o różnych kształtach, stylach i rozmiarach wykonane ze szkła akrylowego. Stojaki te obejmują zarówno małe lady wystawowe, duże skrzynki, które można umieścić na podłodze magazynu lub podwyższonej platformie, jak i ustawione pod kątem stojaki, które pasują do regałów, takich jak panele ścienne z listew. Ekspozytory akrylowe mogą służyć do prezentacji szerokiego asortymentu małych i średnich towarów, w tym cennych towarów, które można bezpiecznie przechowywać w zamkniętej walizce. Są idealne dla sklepów detalicznych, które mogą chcieć wizualnych korzyści oferowanych przez szklane systemy wystawowe, ale uważają, że szkło może być nieco kruche lub zbyt kłopotliwe dla ich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *