Ranking opinii autorstwa Rating Captain, który zawiera informacje o TOP10 agencji SEO

Ranking opinii autorstwa Rating Captain powstał na bazie wnikliwej oceny, a także analizy zebranych opinii. Ważne było również zarządzanie nimi przez najlepsze agencje SEO w Polsce. Dzięki obiektywnie przeprowadzonej analizie, a także ocenie wszystkich firm, które zostały wzięte pod uwagę w klasyfikacji, czytelnicy mają gwarancję, że kolejność w rankingu ma swoje ugruntowanie w reputacji wyróżnionych marek. Wykorzystanie narzędzia Reviews Audit daje gwarancję bezstronności. Serdecznie gratulujemy wszystkim agencjom SEO, które znalazły się w rankingu.

Kim są eksperci z Rating Captain odpowiedzialni za stworzenie rankingu opinii agencji SEO?

Twórcy Rating Captain to specjaliści od budowania reputacji firm. Stworzyli aplikację, która samodzielnie analizuje treść opinii, a także wskazuje, co można poprawić w zarządzaniu firmowymi wizytówkami. Zdarzają się bowiem sytuacje, w których na przykład sposób reagowania na pojawiające się opinie nie jest najlepszy. W takich przypadkach konieczna jest często rozmowa, z którymś z pracowników odpowiedzialnych za obsługę klienta. Co ważne aplikacja Rating Captain potrafi wskazać aspekty prowadzenia działalności, które należy poprawić. Chodzi bowiem o to, aby negatywne opinie w ogóle się nie pojawiały. Program stworzony przez specjalistów odpowiedzialnych za omawiany ranking podpowiada, jak skomentować negatywną opinię w sposób najbardziej profesjonalny. Najgorszym co można zrobić jest bowiem pozostawienie negatywnych opinii bez reakcji. Specjaliści z Rating Captain stworzyli ranking opinii agencji SEO, czyli agencji marketingowych, które mogą pochwalić się najlepszymi ocenami, opiniami, a także sposobem zarządzania nimi. Wyróżnione przez Rating Captain agencje SEO to:

1. SEOSEM24

2. Widoczni Poznań,

3. Delante Kraków,

4. Grupa TENSE Kraków,

5. Semcore Poznań,

6. Sempire Poznań,

7. Artefakt Wrocław,

8. REACTIVE Wrocław,

9. Internetica Warszawa,a także

10. SEOGroup Gdynia.

Specjaliści z omawianej platformy na swojej stronie internetowej zamieścili szczegółowe audyty wszystkich wyróżnionych agencji.
Twórcy Rating Captain wpisali w Google Maps frazę “agencje SEO”, a następnie wyłonili takie firmy, które charakteryzują się najlepszą średnią ocen i największą liczbą opinii. Twórcom rankingu zdecydowanie warto zaufać, gdyż są oni autorami aplikacji będącej rewolucyjnym sposobem podejścia do zdobywania opinii. Któż, jak nie oni mógłby lepiej ocenić sposób prowadzenia firmowych profili.

Agencje SEO, które są liderami u siebie w mieście i w całej Polsce – SEOSEM24, Widoczni Poznań i Delante Kraków na czele

Wyróżnienie 10 agencji SEO przez twórców aplikacji pozwoliło zebrać dane o wszystkich firmowych wizytówkach, sklasyfikowanie firm, a także przedstawienie wyników audytu z Review Audit w klarownej formie.

SEOSEM24 logo.
Oto wyniki rankingu TOP10 agencji, na którego czele stanęła agencja SEOSEM24. Wyróżnia się ona parametrami, takimi jak: średnia ocen: 4.97, liczba opinii: 393, nowe opinie w ostatnim kwartale: 156, średnia długość opinii: 137 znaków, odsetek opinii bez tekstu: 8%.

Widoczni logo.
Na drugim miejscu w rankingu Rating Captain znalazła się agencja Widoczni Poznań. Ma ona następujące parametry. Średnia ocena: 4.92, liczba opinii: 386, nowe opinie w ostatnim kwartale: 23, średnia długość opinii: 177 znaków, a odsetek opinii bez tekstu: 8%.

Zarówno pierwsza, jak i druga wyróżniona w rankingu agencja SEO (SEOSEM24 i Widoczni Poznań) mieszczą się w klasie A na tablicy zaufania. Klasa jest określana na podstawie stosunku średniej oceny do liczby opinii. A klasa jest doskonałą oceną.

Delante logo.
Jeżeli chodzi o trzecie miejsce, zajęła je agencja SEO Delante Kraków. Można zatem powiedzieć, że SEOSEM24, a także Delante Kraków to niekwestionowani liderzy wśród agencji SEO w Krakowie. Delante Kraków ma średnią ocen: 4.83, liczbę opinii 193, nowe opinie w ostatnim kwartale: 18, średnią długość opinii: 206 znaków, a także odsetek opinii bez tekstu: 26%. Delante Kraków pozycjonuje się w klasie “B”. Jest to również dobry rezultat, który buduje reputację marki.

GrupaTense logo.
Czwarte miejsce w rankingu Rating Captain zajęła agencja Grupa TENSE Poznań. Osiągnięte przez tę agencję wyniki to: średnia ocen: 4.33, liczba opinii: 330, nowe opinie w ostatnim kwartale: 15, średnia długość opinii: 275 znaków, odsetek opinii bez tekstu: 23%.

Semcore Poznań logo.
Na piątym miejscu sklasyfikowana została agencja Semcore Poznań. Pochwalić się może ona następującymi wynikami: średnia ocena: 4.82, liczba opinii: 162, nowe opinie w ostatnim kwartale: 6, średnia długość opinii: 256 znaków, a odsetek opinii bez tekstu: 12%

Sempire logo.
Na szóstej pozycji sklasyfikowana została agencja Sempire Poznań. Ta z kolei agencja odznacza się następującymi wynikami. Średnia ocen: 4.8, liczba opinii: 96, nowe opinie w ostatnim kwartale: 9, średnia długość opinii: 175 znaków, a także odsetek opinii bez tekstu: 10%.

Artefakt logo.
Siódme miejsce należy do agencji SEO Artefakt Wrocław. Jej średnia ocena to: 4.4, liczba opinii: 173, nowe opinie w ostatnim kwartale pojawiły się 12 razy, średnia długość opinii: 191 znaków, odsetek opinii bez tekstu: 21%.

Eactive logo.
Na ósmej pozycji znalazła się agencja EACTIVE Wrocław. Średnia ocena to 4.48, liczba opinii: 80, nowe opinie w ostatnim kwartale: 3, średnia długość opinii: 229 znaków, odsetek opinii bez tekstu: 22%.

Internetica logo.
Na dziewiątej pozycji uplasowała się w rankingu agencja Internetica Warszawa. Średnia ocena to 4.35, liczba opinii wyniosła 106, nowe opinie w ostatnim kwartale: 4, średnia długość opinii: 226, a odsetek opinii bez tekstu: 23%.

SEOgroup logo.
Z kolei dziesiątą pozycję w rankingu opinii Rating Captain objęła agencja SEOGroup Gdynia. W audycie uzyskała ona następujące wyniki: średnia ocena: 4.99, liczba opinii: 72, nowe opinie w ostatnim kwartale: 1, średnia długość opinii: 189 znaków, a odsetek opinii bez tekstu: 8%.

Dlaczego ranking opinii Rating Captain to dobry wyznacznik skuteczności działań agencji SEO?

Eksperci z Rating Captain, tworząc ranking wykorzystali narzędzie do przeprowadzania audytu, takie jak: Reviews Audit. Wyniki uzyskane w audycie są wiarygodne, gdyż audyt jest całkowicie bezstronny. Dodatkowo narzędzie Reviews Audit zostało tak zaprojektowane, aby brało pod uwagę najbardziej istotne aspekty firmowych wizytówek. Wymienić można zatem parametry takie, jak:

● widoczność,

● analiza zaufania,

● jakość recenzji,

● główne skargi,

● słowa kluczowe,

● liczba profili,

● nowe recenzje w ostatnim kwartale,

● odpowiadanie na recenzje,

● czas odpowiedzi, a także

● ton ekspresji.

Wszystkie te parametry są ważne, jeśli chodzi o opinie i zarządzanie nimi. Narzędzie Review Audit wskazuje także, w jaki sposób właściciele poddanych audytowi firm mogą wpłynąć na lepszy wizerunek firmy. Dla przykładu wskazówką może być, aby szybciej udzielać odpowiedzi na pojawiające się opinie.

Jakie korzyści niesie obecność w rankingu TOP10 agencji SEO – moc wyróżnienia Rating Captain?

Wyróżnienie w rankingu Rating Captain zwiększa prestiż, buduje mocny wizerunek usługodawcy, a także wzbudza zaufanie. Wyróżnienie na tle bardzo dużego grona agencji SEO jest imponującym wyczynem dla każdej agencji. Wyróżnienie w rankingu Rating Captain jest także powodem do dumy dla każdego pracownika wyróżnionych agencji SEO. Mogą się oni bowiem pochwalić, że są pracownikami firm, które zostały sklasyfikowane do najlepszej dziesiątki w Polsce przez uznaną platformę Rating Captain. Wszystkie wyróżnione w rankingu firmy, a więc SEOSEM24, Widoczni Poznań, Delante Kraków, Grupa Tense Kraków, Semcore Poznań, Sempire Poznań, Artefakt Wrocław, REACTIVE Wrocław, Internetica Warszawa, a także SEOGroup Gdynia z pewnością docenią zatem obecność w TOP10 rankingu opinii. Dodatkowo dla osób, które już zdecydowały się na skorzystanie z usług wymienionych agencji SEO ich obecność w topowej dziesiątce może być dodatkowym potwierdzeniem słusznej decyzji przy wyborze usługodawcy. Cóż, bowiem może być lepszym potwierdzeniem eksperckiej wiedzy i skuteczności działań marketingowych niż obecność w rankingu, który sam w sobie bazuje na opiniach, czyli zadowoleniu klientów.

Dlaczego opinie, a także zarządzanie nimi jest tak ważne dla agencji SEO?

Zarządzanie opiniami i same opinie są bardzo istotne w marketingu internetowym. Ludzie lubią stawiać na produkty i usługi, które są polecane. Zaufanie do opinii w internecie nie jest mniejsze, niż zaufanie do opinii osób bliskich i przyjaciół. Internauci wierzą w wiarygodność czytanych recenzji i dostrzegają fakt, że nie jest to zwyczajna reklama danej firmy. Opinie nie są bowiem pisane przez właścicieli przedsiębiorstw, a co za tym idzie nie mają oni bezpośredniego wpływu na ich treść. Gdzie, jak nie tutaj można zatem odnaleźć wskazówkę, aby nie korzystać z oferty danej działalności? Jeżeli negatywnych opinii prawie nie ma, a te, które są nie zostały zignorowane, jest to sygnał dla potencjalnych klientów, że firma jest godna zaufania. Sposób reagowania na negatywne, a także oczywiście pozytywne opinie jest bardzo ważny i należy już do zarządzania firmową wizytówką.
Zarządzanie firmową wizytówką powinno ukazywać otwartość przedsiębiorcy, umiejętność przyjęcia krytyki, a także zdolność do wyciągania wniosków z popełnionych błędów. Odpowiednie zarządzanie opiniami, a także całą firmową wizytówką sprawia, że nie tylko przedsiębiorstwo wzbudza zaufanie, ale także jest lepiej pozycjonowane w wyszukiwarce Google i Mapach Google. Agencje SEO, które zostały wyróżnione w tym rankingu z całą pewnością spisały się na medal, jeśli chodzi o umiejętność reagowania na pojawiające się opinie.

Podsumowując, agencje SEO takie jak: SEOSEM24, Widoczni Poznań, Delante Kraków, Grupa TENSE Kraków, Semcore Poznań, Sempire Poznań, Artefakt Wrocław, REACTIVE Wrocław, Internetica Warszawa, a także SEOGroup Gdynia należą do grona firm, które zostały wyróżnione w rankingu opinii autorstwa Rating Captain. Dzięki zastosowaniu narzędzia Review Audit wspomniane agencje nie tylko mogą pochwalić się obecnością w rankingu, ale także otrzymały sugestie, w jaki sposób mogą ulepszyć zarządzanie opiniami. Znalezienie się w czołowej dziesiątce agencji SEO w Polsce pozwala wymienionym firmom zbudować wysoki poziom zaufania w internecie, a także umocnić swoją reputację.