Sygnety męskie na topie – co teraz noszą biznesmeni?

pexels-photo-1029574

Choć jesteśmy przyzwyczajeni, że biżuteria to domena przede wszystkim pań, na rynku jubilerskim można znaleźć też sporo produktów przeznaczonych dla panów. Biżuteria dla mężczyzn nie jest tak popularna jak ta dla pań, jednak i w tym segmencie można znaleźć całkiem sporo produktów na różne okazje. Jakie elementy biżuterii można spotkać dzisiaj u eleganckich panów?

Najważniejszym elementem biżuterii u panów, którzy dbają o swój wygląd i dobrą prezencję, są spinki do mankietów, które doskonale prezentują się z dobrze skrojonym garniturem. Spinki można kupić praktycznie we wszystkich salonach jubilerskich oraz w sklepach z modą męską, jednak trzeba mieć świadomość, że nie zawsze są to produkty wysokiej jakości. Szczególnie w sklepach odzieżowych możemy często trafić na spinki, które nie są wykonane z metali szlachetnych typu złoto czy srebro, a są po prostu metalowe. Takie spinki bardzo szybko odbarwiają się i tracą swój pierwotny wygląd, a co za tym idzie – stają się dosyć wątpliwą ozdobą dobrze skrojonego garnituru.

Im mniej biżuterii, tym lepiej

Bardzo często u panów można spotkać także łańcuszki na szyję. Jednak w tej kwestii warto zachować umiar i rozsądek, gdyż nie wszystko, co świetnie wygląda na półce w sklepie jubilerskim, będzie tak samo dobrze prezentowało się jako element ubioru. Złote i grube łańcuchy zdecydowanie nie są na miejscu i kojarzą się raczej z tandetą i chaosem, a nie z eleganckim wyglądem. Na szyi warto nosić delikatne, proste, najlepiej srebrne łańcuszki, które nie rzucają się w oczy i są bardzo delikatna ozdobą. Podobnie jest w przypadku sygnetów, które mają nieustannie rosnące grono zwolenników wśród panów. Nowoczesne, stylowe sygnety mogą być piękną ozdobą ładnie wypielęgnowanych dłoni, ale pod warunkiem, że są w wersji minimalistycznej, a także nie nosi się ich po kilka naraz. Jeden elegancki sygnet w zupełności wystarczy, by pokazać klasę i dobry smak. Nie ma potrzeby, aby całe ręce były usiane dodatkową biżuterią. Nie wygląda to dobrze, a jednocześnie może przeszkadzać w wykonywaniu codziennych obowiązków zawodowych.

Warto sprzedać starą biżuterię

Aby kupić biżuterię, warto najpierw przejrzeć to, co mamy w domu i ocenić, czy faktycznie dana biżuteria jest nam potrzebna. Jeśli mamy złom złota lub srebra, warto go sprzedać i w taki sposób zyskać dodatkowe środki na zakup wybranej, stylowej biżuterii. Sprawdzony skup złota Szczecin to propozycja dla mieszkańców Szczecina i okolic, którym zależy na szybkim pozbyciu się starego złota oraz uzyskaniu za niego dobrej ceny. Dzięki temu szybko można się wzbogacić na starym złocie i mieć środki na zakup nowej biżuterii. Jeśli decydujemy się na sprzedaż złomu złota, zawsze warto odwiedzić co najmniej kilka punktów skupu, aby przekonać się, który z nich oferuje najlepsze ceny. Nie zawsze ten punkt, co znajduje się blisko domu, będzie dla nas najbardziej odpowiedni. Warto również poszukać w sieci – w internecie działa coraz więcej internetowych skupów złota, można więc sprzedać złoty złom nawet bez wychodzenia z domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *