Szybkafaktura.pl – pomoc dla Twojego biznesu

Będąc przedsiębiorcą, doskonale wiemy, jak ważny jest czas, który można wykorzystać na pracę lub organizację działania przedsiębiorstwa. Aby praca przebiegała płynnie i bezawaryjnie warto znaleźć takie rozwiązania, które zaoszczędzą nas czas w pracy. Jedną z takich możliwości jest skorzystanie z platformy szybkafaktura.pl. Czym się zajmuje i jakie jest jej główne działanie? Dowiemy się o tym już za chwilę.

Szybkafaktura.pl – możliwości i funkcje

02

Serwis szybkafaktura.pl jest platformą służącą do prowadzenia księgowości, zwłaszcza mikro i małych przedsiębiorstw. Platforma posiada szereg funkcji, które można wybrać w zależności od rodzaju prowadzonej działalności. Wśród funkcji, jakie oferuje nam portal znajdują się między innymi takie możliwości, jak fakturowanie online, prowadzenie pełnej księgowości online, sektor służący do wprowadzania i zarządzania danymi, kadry i płace, a także sekcja służąca do zarządzania magazynem.

Jak więc widać, funkcji, jakie oferuje nam serwis jest sporo i wcale nie ujmują tradycyjnym biurom rachunkowym. Serwis umożliwia prowadzenie księgowości w pełni samodzielnie, w połączeniu z biurem rachunkowym, a także umożliwia korzystanie z platformy samym biurom. Pierwsza opcja, służąca do samodzielnego użytkowania niesie ze sobą wiele plusów. Przede wszystkim przedsiębiorca ma możliwość samodzielnego nadzorowania dokumentacji własnego przedsiębiorstwa i pełen wgląd, niezależnie od pory czy miejsca. Korzystanie z serwisu w połączeniu z usługami biura rachunkowego jest dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla początkujących firm, które rozpoczynają dopiero swoją przygodę z księgowością.

Szereg narzędzi otrzymują również biura rachunkowe współpracujące z serwisem. Dzięki platformie biuro ma pod ręką narzędzia, których nie ma konkurencja, między innymi możliwość skorzystania z szeregu narzędzi, promocję w sieci, możliwość uczestnictwa w wielu projektach, a także system partnerski z wieloma znanymi bankami w Polsce. Do tego wszystkiego, należy dodać również przejrzysty interfejs, co wpływa na łatwość obsługi. Zaś z racji tego, że serwis jest online, można z niego korzystać o każdej porze i w każdym miejscu na świecie. Sam koszt korzystania z serwisu jest naprawdę niski w porównaniu z możliwościami, jakie nam daje.

Koszty korzystania z serwisu

Ceny za korzystanie z narzędzi, jakie daje nam serwis zaczynają się już od 9,99 złotych, bo tyle dokładnie kosztuje najtańszy wariant, posiadający podstawowe funkcje. Opcja „pośrednia”, czyli Pakiet Pełny kosztuje 29,99 złotych. Wyposażony jest on w więcej opcji, niż jego podstawowa wersja, jednak pełen możliwości jest Pakiet All Inclusive, którego cena zaczyna się od 149,99 złotych. Są to ceny za jeden miesiąc, podejmując korzystanie z serwisu na więcej niż jeden miesiąc można liczyć na obniżenie kosztów użytkowania z serwisu. Oprócz tego serwis posiada również blog, w którym można poznać nowości związane z rozliczaniem przedsiębiorstwa oraz zakładkę z pomocą w korzystaniu z dostępnych dla nas narzędzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *