Na co zwrócić uwagę, planując imprezę firmową?

Impreza firmowa to doskonały pretekst do integracji pracowników. Jej organizacja wymaga planowania i dopracowania wielu istotnych szczegółów. Na liście rzeczy do zrobienia powinno znaleźć się między innymi znalezienie odpowiedniego lokalu, wybór cateringu i zaplanowanie ewentualnych atrakcji.

Pod właściwy adres

Kiedy data imprezy jest już ustalona, trzeba przejść do sprawdzenia wolnych terminów w restauracjach. Nie można jednak kierować się jedynie terminarzem. Pod lupą powinny znaleźć się takie kwestie, jak wielkość sali bankietowej. Restauracja Na Skrajnej to lokal idealny do organizacji spotkań z pracownikami. Znaleźć w niej można nie tylko miejsca bankietowe czy konferencyjne, ale też piękny, klimatyczny ogród. Co ważne, właściciele restauracji chętnie pomogą w przygotowaniu atrakcji uświetniających całą uroczystość.

Coś na ząb

Żadna impreza nie będzie udana bez pysznego jedzenia. Każda restauracja ma swoje popisowe dania, dlatego dobrze jest zapoznać się zawczasu z menu. W miarę możliwości można ustalić spersonalizowany spis dań. Należy przy tym pamiętać, że oprócz standardowych posiłków na stole muszą znaleźć się także te bez mięsa czy glutenu. Obecnie wiele osób korzysta ze specjalistycznej diety, opierającej się na wybranych produktach.

Rozrywka dla wymagających

Ciekawe atrakcje mogą urozmaicić wszystkie imprezy firmowe. Warszawa to duże miasto, w którym bez problemu można znaleźć mnóstwo firm oferujących usługi eventowe. Wśród nich znajdują się pokazy iluzji, nauka akrobacji, koncerty czy po prostu tradycyjne ogniska.

Właściwy wizerunek

Imprezy firmowe nie są wbrew pozorom zwykłym spotkaniem pracowniczym. Pokazują one charakter przedsiębiorstwa, pozwalają lepiej poznać podwładnych i pokazać im bardziej „ludzką” stronę firmy. Tego typu eventy mają duży wpływ na wizerunek zakładu i budowanie zaufania do niego. Osoby zatrudnione z pewnością poczują się docenione podczas wspólnego obiadu z szefem.

Pracując nad organizacją imprezy firmowej, najlepiej jest przygotować sobie wcześniej specjalną check listę. Dzięki niej cały proces przebiegnie sprawniej i będzie efektywniejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *