Ciekawe pomysły i unikatowy design czyli poznajemy firmę opakowaniaswiata.pl

babcine_produkty1-910x600

Chcąc wypromować swój produkt, nie można myśleć tylko i wyłącznie o jego jakości i cenie. Sukces tkwi w wielu różnych czynnikach, a jednym z nich jest atrakcyjne i ciekawe opakowanie, które będzie wyróżniać się z rzeszy innych artykułów. Niestety, często brakuje weny twórczej i pomysłu. Zamiast chodzić na godzinne spacery po sklepach i podpatrywać konkurencję, można odwiedzić portal www.opakowaniaswiata.pl

Zawartość serwisu

Strona jest prowadzona w postaci bloga, rozszerzona o kilka dodatkowych funkcjonalności. Można na niej znaleźć wpisy o najciekawszych i najlepszych projektach opakowań z całego świata, również z Polski. Artykuły są podzielone na kategorie dotyczące różnych branż, takich jak alkohole, lekarstwa czy kosmetyki, ale również ze względu na rodzaj materiału opakowania oraz region świata, w którym dany projekt został wprowadzony. Bez problemu można wyszukać projekt pudełka dla gum do żucia i galaretek z Afryki. Strona promuje obecnie kilkaset różnych projektów. Wchodząc w wybrany artykuł, można dowiedzieć się, jaka była historia danego produktu, kto jest jego producentem, jakie są ciekawe elementy graficzne i innowacyjne rozwiązania.

Dodatkowo, każdy projekt opakowania opatrzony jest przez kilka lub nawet kilkanaście zdjęć, wykonanych z różnych perspektyw. Pomysły nie dotyczą tylko samych kształtów i materiałów wykonania opakowań, ale także elementów graficznych na naklejkach czy grawerowanych wzorach. Znajdziemy tam mnóstwo przykładowych butelek, ale i nietypowe opakowania na czekolady i czekoladki lub flakoniki na perfumy. To również idealne miejsce na promocję własnego projektu. Autorzy niesamowitych pomysłów, które spotkały się z ciepłym przyjęciem, mogą napisać o tym właścicielowi portalu, który w ramach możliwości zamieści o tym stosowną informację.

Podpatrywanie wroga

Wybór innowacyjnego i ciekawego opakowania jest bardzo ważny przy wprowadzaniu nowego produktu na rynek. Choć nie powinno się żywcem kopiować czyjegoś pomysłu, nikt nie zabroni nam odrobinę podpatrzeć innych projektów. Dzięki serwisowi www.opakowaniaswiata.pl, można również dowiedzieć się, jakie rozwiązania stosują nasi konkurenci w kraju i zagranicą. Dzięki portalowi, nie są to suche zdjęcia i opisy, ale także wartościowe komentarze, które wskazują na cechy charakterystyczne danego opakowania.

Artykuł jasno precyzuje, które elementy są najważniejsze przy danym produkcie i jakich błędów nie popełniać. Korzystając z serwisu, można również zamówić wykonanie podobnego pomysłu, jeśli jakiś nam się spodobał. Oferta obejmuje również wykonanie logo, nazwy produktu i strony internetowej. Z ich usług korzystali tacy giganci jak Lisner, Bella czy Mokate. Można więc spokojnie oddać się w ich ręce i czekać na wymarzony efekt.

Darmowa oferta

Serwis jest prowadzony przez firmę owocni.pl, która zajmuje się właśnie tworzeniem i projektowaniem opakowań dla różnych gałęzi biznesu, ale również stron internetowych, logo czy konstrukcją ofert. Oferują kompleksowe rozwiązania, które pozwalają wybić się innym firmom nad konkurencję. W ramach portalu www.opakowaniaswiata.pl można również poprosić o darmową wycenę własnego projektu opakowania. Jeśli zdobędzie wystarczające zainteresowanie, projektant może wykonać takie zlecenie lub znaleźć inwestora. Niestety, jest jeden minus.

Firma nie przyjmuje ofert na projekty opakowań, które są wycenione na mniej niż 1500 złotych netto budżetu. Z drugiej strony, decydując się na faktycznie innowacyjny pomysł, nie jest to duża kwota, a można zyskać znacznie więcej. Jeśli projekt zostanie przyjęty entuzjastycznie, możliwe, że trafi na główną stronę WWW i zostanie opatrzony konkretną nazwą firmy lub imieniem projektanta. Organizowane są także częste konkursy na najlepszy projekt, a wziąć w nim udział może każdy. Dobrym uzupełnieniem portalu internetowego jest profil strony na Facebooku. Ilość osób, która go polubiła,nie jest ogromna, ale spowodowane jest to specjalistyczną tematyką. Każdy jednak może ocenić dany projekt i dodać od siebie kilka zdań.

Aby dowiedzieć się więcej na temat firmy zapraszamy do odwiedzenia witryny opakowania świata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *