Finansowanie dla osób w bazach dłużników

Klienci posiadający negatywne wpisy w bazach dłużników, nie mogą liczyć na żadną pomoc kredytową ze strony banku. Co w sytuacji, gdy mamy ciężką sytuację materialną i pilnie potrzebujemy gotówki? Jak się okazuje, możemy skorzystać z finansowania osób w bazach, które jest oferowane przez firmy pozabankowe. Takie rozwiązanie to doskonały sposób na pozbycie się uciążliwych długów, dzięki uzyskanej gotówce, o którą możemy wnioskować nawet online. Na czym dokładnie polega taka opcja i kto może się o nią ubiegać?

Finansowanie dla osób w bazach. Co to takiego?

Jak wiemy, banki posiadają bardzo surowe wymogi odnośnie do udzielania kredytów czy pożyczek. W sytuacji, gdy nie mamy zdolności kredytowej, jesteśmy wpisani do baz dłużników, czy też nasza historia w BIK ma zły scoring, nie dostaniemy wsparcia w bankach. Wówczas możemy ubiegać się o finansowanie dla osób w bazach, czyli o pożyczki dla zadłużonych. Takie zobowiązania są przyznawane w oparciu o łagodniejsze warunki, których spełnienie nie jest trudne. Dzięki temu na pomoc finansową może liczyć niemalże każdy, kto jest pełnoletni i osiąga jakikolwiek dochód.

Finansowanie dla osób w bazach dłużników. Warunki

Aby otrzymać pożyczki online w 15 minut, musi spełnić kilka podstawowych wymagań. Przede wszystkim konieczna jest pełnoletność lub 21 rok życia. Klient musi być także obywatelem Polski i mieszkać na terenie kraju, chyba że korzysta z oferty dla obcokrajowców. Niezbędny jest ważny dowód osobisty, za pomocą którego potwierdzamy tożsamość.

Jeśli chodzi o dochody, dla parabanku liczy się przede wszystkim kwestia ich stabilności. Bez znaczenia jest, czy osiągamy je na podstawie umowy o pracę, umowy cywilnoprawnej, czy otrzymujemy emeryturę lub zasiłek. Oznacza to, że pożyczkę będąc w bazach otrzymają nawet seniorzy, bezrobotni i osoby z komornikiem. Warunkiem jest jedynie dochód umożliwiający spłatę miesięcznej raty.

Wniosek o finansowanie dla osób w bazach

O pożyczkę dla dłużników w bazach możemy wnioskować bez wychodzenia z domu, a także w punkcie stacjonarnym. Pierwsza opcja jest szczególnie często wybierana przez klientów ze względu na dużą wygodę i szybki proces realizacji. Wystarczy bowiem wypełnić elektroniczny formularz i potwierdzić dane osobowe, aby cieszyć się dodatkową gotówką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *