Jak stworzyć industrialne królestwo w swoim nowoczesnym mieszkaniu?

Kinkiety industrialne nowoczesneNic nie mówi lepiej o dobrym guście domowników niż posiadanie salonu w stylu industrialnym. Odsłonięte ceglane ściany witają czarno-białe wydruki typograficzne, okna fabryczne spotykają kudłate dywany, a żelazne rurociągi spotykają szorstkie drewniane podłogi, aby stworzyć pomieszczenia mieszkalne, które wyglądają na idealnie ze sobą połączone.

Uwolnij swojego wewnętrznego mola książkowego, łącząc wysokie sufity z książkami. Wstaw cegłę i odpowiednie detale, wygodne kanapy i piękne oprawy oświetleniowe w przestrzeń wyłożoną betonem. Rozpal ogień na środku salonu, miedzianych i szklanych.

Zaprojektuj własne wnętrze w stylu industrialnym!

Jeśli nie cegła – to wykorzystaj w pełni betonowe ściany, przeplatając je drewnem i łupkiem. Takie mieszkanie o wielu fakturach upraszcza korzystanie z palety kolorów tylko w kolorze brązowym, szarym, czarnym i zielonym. Światła i drewniany klosz prowadzą do środka, a dłuższe wisiorki zwisają w kuchni. Kanapa i stolik kawowy z drewnianą skrzynią są miejscem relaksu, a nowsze, ale wpasowane w klimat siedzenia-skrzynki zapewniają wbudowane siedzenie naprzeciwko. Czarne, przypominające tablicę tekstury sprawiają, że pomieszczenie wyda się zużyte i podarte, ponieważ telewizor z projektorem zaspokaja współczesne potrzeby, więc jest to konieczne dla zachowania industrialnej równowagi.

meble na wymiar kuchenne warszawa

Stwórz mroczny i marzycielski industrialny nastrój.

Umieszczona w domowym zaciszu przestrzeń o wysokim suficie odwraca role, gdy wypolerowane drewno wykłada sufit, szorstki beton podłogi. Miękka brązowa sofa w kształcie litery L zapewnia siedzisko, pasujące do drewnianych odcieni regału z tyłu. Rzędy czarnych półek dodają powiewu intelektualizmu, choć bez dzieł sztuki. Wzorowane detale w jednokołowym stoliku do kawy, rzędy oświetlenia i schody dodają wykończenia, dla najpiękniejszej ozdoby w takim wnętrzu, jaką może być idealnie wpasowana w klimat cegła na ścianę .

Industrialny salon nie musi być brązowy i szary.

Taka przestrzeń wygląda świetnie i w klimacie, nawet jeśli wprowadzi się w nią odrobinę cytryny, która tworzy naprawdę ciekawy efekt wizualny. Czarna pikowana kanapa dopełni działa, a do tego zapewnia wygodę przed pomalowaną cegłą w tym samym odcieniu. Jasno-drewniane podłogi stworzą ciepło pośród betonu i szarości, gdy zaprowadzisz swoich gości do tak urządzonego nowoczesnego, choć wciąż industrialnego pomieszczenia.

Mieszkasz na poddaszu?

Wykorzystaj wysokie okna fabryczne, aby uzyskać pełny efekt industrialny, o jakim marzysz. Niedokończone betonowe ściany i drewniane podłogi stanowią przemysłowe płótno dla odważnych, nowoczesnych otoman, eleganckich szarych krzeseł i eklektycznego stołu. Elementy te rozrzucają przestrzeń, a całość dopełniona przez przestrzeń chowająca się we wiszących lampach, prostych regałach na książki i ozdobach stołu będzie naprawdę majestatycznie się prezentować. W połączeniu z białymi krokwiami i dywanikami o różnych fakturach, wysokie okna będą błyszczeć w tym pomieszczeniu zarówno przemysłowym, jak i nowoczesnym niesamowicie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *