Jak zaciągnąć pożyczkę na 60 dni?

O pożyczkę za darmo na 2 miesiące możemy wnioskować online. Jest to najczęściej stosowana metoda, przede wszystkim z powodu szybszej realizacji całego procesu. Wystarczy, że wypełnimy wniosek na stronie internetowej i potwierdzimy nasze dane za pomocą przelewu na symboliczną kwotę lub specjalnej aplikacji mobilnej. Wszystko trwa zaledwie kilka minut, a decyzja pożyczkowa zazwyczaj jest wydawana ekspresowo. Często nawet następnego dnia roboczego możemy cieszyć się dodatkowym zastrzykiem gotówki. Wiele ciekawych ofert udostępnia nasz ranking pożyczek na 60 dni, dzięki któremu porównasz wiele firm w jednym miejscu.

We wniosku należy podać nie tylko dane osobowe, które zostaną zweryfikowane przez parabank, ale również informacje o dochodach i wydatkach. Jest to niezbędne, aby pożyczkodawca sprawdził, czy nasz budżet umożliwia spłatę raty w terminie. To istotna kwestia zwłaszcza w przypadku wnioskowania o tanie pożyczki do 60 dni opiewające na wyższą kwotę. Pamiętajmy, że udzielanie zobowiązań typu darmowe pożyczki na 60 dni wiąże się ze sporym ryzykiem dla firmy pozabankowej. Z tego też powodu niezbędne jest zweryfikowanie wiarygodności przyszłego pożyczkobiorcy.

Wniosek  musi zawierać takie informacje jak:

  • Imię i nazwisko;
  • Adres zamieszkania;
  • PESEL;
  • Adres e-mail;
  • Numer telefonu;
  • Numer i serię dowodu osobistego;
  • Oświadczenie o dochodach i wydatkach.

Jeśli interesuje nas pożyczka od 18 lat na 60 dni, musimy dołączyć do wniosku oświadczenie o dochodach. Warto jednak wiedzieć, że takie pismo różni się od zaświadczenie o zarobkach, które uzyskujemy od pracodawcy, gdy wnioskujemy o kredyt gotówkowy. Te dwa dokumenty są często mylone przez pożyczkobiorców, a posiadają sporo różnic. Przede wszystkim oświadczenie wypełniamy samodzielnie i nie musi być sporządzone własnoręcznie.

Zazwyczaj przy wnioskowaniu online mamy dołączony załącznik stanowiący krótki e-dokument, w którym musimy podać:

Wysokość i źródło dochodów — Dane firmy, w której jesteśmy zatrudnieni, lub instytucji udzielającej świadczenia czy zasiłku (w przypadku emerytów, rencistów, bezrobotnych na zasiłkach). Wysokość dochodów i rodzaj umowy lub forma świadczenia (emerytura, renta, itp.). W przypadku kilku pracodawców, podajemy dane wszystkich firm. Najczęściej firmy pożyczkowe wymagają wpisania średniej wysokości dochodów z ostatnich 3 czy 6 miesięcy.

Wysokość wydatków ponoszonych na utrzymanie — Chodzi tutaj przede wszystkim o comiesięczne wydatki związane z zapłatą rachunków za prąd, gaz, wodę, ogrzewanie itp.

Liczba osób w gospodarstwie domowym, które są na naszym utrzymaniu — Np. niepracujące dzieci czy żona.

Pierwsza darmowa pożyczka na 60 dni — potwierdzenie tożsamości

Niezależnie, czy interesuje nas pożyczka na 60 dni bez odsetek, czy chcemy zaciągnąć płatne zobowiązanie, przy wnioskowaniu o wsparcie musimy potwierdzić nasze dane. Składając wniosek online, weryfikacja tożsamości również odbywa się przez Internet, chyba że wybierzemy ofertę firmy umożliwiającej wizytę pracownika w domu i podpisanie umowy podczas spotkania. To od nas zależy, jaki sposób będzie nam odpowiadał, jednak najczęściej klienci wybierają przelew weryfikacyjny.

Dane osobowe możemy potwierdzić na kilka sposobów. Są to:

Szybki przelew online — Najszybszym  i najprostszym sposobem na udostępnienie naszych danych, jest przelew weryfikacyjny, który wykonujemy na symboliczną kwotę, np. 1 zł. Głównym celem takiego zlecenia jest umożliwienie firmom pożyczkowym sprawdzenia wiarygodności informacji zawartych we wniosku. Wówczas parabank otrzymuje nasze dane widniejące w bankowości i porównuje je z tymi, które podaliśmy w formularzu. Tego typu kwestia jest niezbędna w celu wykluczenia ryzyka potencjalnego oszustwa. Jeśli zależy nam na czasie, warto wybierać oferty firm, które mają konto w tym samym banku, co my. Dzięki temu przelew dotrze do pożyczkodawcy w zaledwie kilka minut, a cały proces zostanie znacznie przyspieszony. Wiele firm umożliwia także wykonanie takiego przelewu za pomocą witryn typu Blue Media, co z kolei daje nam gwarancję ekspresowego dotarcia danych do pożyczkodawcy.

Telefonicznie — Niektóre firmy pozabankowe dają możliwość potwierdzenia tożsamości podczas rozmowy telefonicznej. Wybierając taki sposób, musimy oczekiwać na połączenie z konsultantem, więc może wiązać się to z nieco dłuższym czasiem realizacji niż poprzednia forma.

Osobista wizyta w placówce lub spotkanie z pracownikiem w domu — Jeśli interesuje nas taka forma, możemy mieć ku temu ważne powody, np. zajęcie komornicze na koncie, czy też nie posiadamy rachunku bankowego. Często też nowi klienci, których interesuje pierwsza pożyczka za darmo na 60 dni, nie mają doświadczenia w zaciąganiu zobowiązań online i wolą osobiście spotkać się ze specjalistą. Podczas wizyty możemy nie tylko potwierdzić dane, ale także rozwiać ewentualne wątpliwości, dopytać o szczegóły dot. warunków, podpisać umowę oraz wypłacić zobowiązanie w gotówce. Pozwala to również uniknąć utraty pieniędzy w przypadku postępowania komorniczego na koncie.

Pożyczka na 60 dni od 18 lat

Pożyczka na 60 dni od 18 lat to zobowiązanie proponowane przez większość firm pozabankowych. Możemy zaciągnąć je po spełnieniu podstawowych warunków, do czego niezbędny będzie ważny dowód osobisty. To doskonały sposób na podbudowanie budżetu studenckiego, gdy np. spodziewamy się wpływów ze stypendium, a chwilowo brakuje nam gotówki na życie codzienne. Z takich ofert korzystają również osoby dopiero wchodzące na rynek pracy, szukające zatrudnienia, np. zarejestrowani w urzędzie jako bezrobotni. Wówczas zasiłek umożliwia dogodną spłatę raty, a pożyczka na 60 dni za darmo nie wymaga ponoszenia kosztów.

Pożyczka na dwa miesiące dla zadłużonych

Na rynku finansowym bez problemu znajdziemy zobowiązania udzielane osobom zadłużonym. Pożyczka online na 60 dni z komornikiem jest skierowana do tych, którzy mają długi, a ich konta są zajęte przez firmę komorniczą w celu ściągania długu w ramach egzekucji. Tego typu oferty cechują się uproszczoną procedurą i łatwiejszymi warunkami do spełnienia. Są przyznawane bez weryfikacji w BIK i w rejestrach dłużników, np. KRD czy BIG. Dzięki temu nawet jeśli mamy złą historię kredytową lub nasze długi opiewają na wyższe kwoty, możemy liczyć na pomoc finansową. W ofertach jest dostępna także pożyczka online na 60 dni za darmo dla zadłużonych, o którą możemy wnioskować bez wychodzenia z domu. Tego typu opcja nie posiada RRSO i oprocentowania, parabanki rezygnują również z pobierania prowizji. Wówczas spłacamy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy, bez ponoszenia kosztów. Pierwsza pożyczka za darmo na 60 dni jest przyznawana nowym klientom, którzy wcześniej nie korzystali z usług poszczególnych firm pożyczkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *