Jakie auto kupić do firmy?

Kiedy przychodzi czas na stworzenie bądź uzupełnienie floty firmy, pierwsza myśl to zazwyczaj obejrzenie katalogów z autami. Jest to oczywiście krok rozsądny, ponieważ rynek należy poznać – wiedzieć, co oferują sprzedawcy aut i jakie modele pojawiły się w ostatnim czasie. Najpierw jednak należy zadać sobie pytanie: jakiego auta naprawdę potrzebuje moja firma? Czy wystarczy małe auto dostawcze, samochód osobowy czy może auto charakteryzujące się wysoką ładownością?

Cechy idealnego auta firmowego

Cech idealnego auta dla przedsiębiorcy jest tak samo dużo, jak samych przedsiębiorców. Niezależnie czy ma być to auto osobowe, małe auto transportowe czy duży samochód dostawczy, przedsiębiorca powinien przemyśleć wiele ważnych kwestii. Rozważyć, na jaki zakres cenowy może sobie pozwolić, zastanowić się nad sposobem finansowania, przemyśleć i przeliczyć koszty użytkowania auta. Dopiero po rozważeniu tych elementów, można zastanawiać się nad parametrami technicznymi, na które właściciel firmy się zdecyduje. Znaczenie ma oczywiście mnóstwo elementów takich jak: pojemność i wymiar przestrzeni ładunkowej (jeśli, oczywiście wybór padnie na auto dostawcze), liczba miejsc, jest to o tyle istotne, że im mniejsza ilość miejsc będzie wystarczająca, tym korzystniejsze będą odpisy podatkowe.

Istotne są też koszty eksploatacji – im mniejsze, tym auto jest bardziej ekonomiczne. Ma to realny wpływ na to, czy opłaca się prowadzenie biznesu. Na koszty te składają się: częstotliwość wykonywania przeglądów, zużycie paliwa, wysokość składki gwarancyjnej, czy to jaka będzie wartość auta w momencie, kiedy przyjdzie czas na jego odsprzedanie. To wszystko to jednak cechy, które dla każdego mogą mieć różną hierarchię ważności. Istnieją jednak takie, które są istotne dla każdego właściciela firmy.

Niezawodność, bezpieczeństwo, oszczędność

Te trzy cechy są absolutnie uniwersalne dla każdego przedsiębiorcy szukającego auta idealnego do swojej firmy. Jeśli auto ma je posiadać, dobrze zwrócić swój wzrok np. w stronę oferty Hyundaia. Możliwości są ogromne. Przedsiębiorca stawia na ekologię? Idealny będzie IONIQ Hybrid, oprócz nowoczesnego designu posiada on wyjątkowy system bezpieczeństwa i wspomagania. Połączenie nowoczesnego silnika benzynowego i elektrycznego, znacząco poprawia wydajność i niezawodność. Firma potrzebuje przestronnego SUV-a? Hyundai BAYON spełni wszystkie wymagania. Posiadający wiele inteligentnych technologii np. najlepsze w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa, ładowania bezprzewodowe urządzeń takich jak tablet czy smartfon czy dużo wejść USB. Jest równocześnie przestronny i wygodny.

Gwarantuje też oszczędność, dzięki ulepszonemu silnikowi T-GDi, z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem. Jeśli zatem jesteś przedsiębiorcą i właśnie stoisz na progu podjęcia decyzji o wzbogaceniu floty aut firmowych, zapoznaj się z ofertą autoryzowanym punkcie. Odwiedź na przykład takie sprawdzone miejsca, jak https://centrumwroclaw.pl/skoda/. Szeroka oferta aut i profesjonalizm doradców sprawi, że decyzja o wyborze nowego samochodu dla firmy stanie się przyjemniejsza i dużo łatwiejsza.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *