Kreatywny pomysł na branding: power bank – nie tylko z logo!

Szukasz idealnego prezentu dla uczestników targów? Chcesz wiedzieć, jak zrobić wrażenie dzięki prezentom firmowym? Oto kreatywna i wyjątkowa wskazówka: zapewnij niestandardowe powerbanki jako prezenty firmowe.

Teraz potrzebujemy powerbanków, aby nasze telefony działały przez cały dzień. To jeden z powodów, dla których są to idealne prezenty promocyjne na imprezach firmowych. Chcesz poznać inne powody? Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się, dlaczego rozdawanie niestandardowych power banków to dobry interes.

Ludzie zawsze będą korzystać z powerbanków

Kiedy zastanawiasz się, jak wybrać idealny produkt promocyjny dla swojej firmy, musisz wziąć pod uwagę kilka rzeczy. Po pierwsze, czy kieruje reklamy na konkretny rynek? Czy to przedmiot, który będą często odbierać i używać?

Możesz patrzeć na power banki podobnie jak niestandardowe kubki do kawy lub długopisy. Są to przydatne, przemyślane upominki, których odbiorca często potrzebuje.

W końcu, kto nie potrzebuje power banku w obecnej erze technologii? Co jest lepszego w użyciu niż power bank? Power banki to świetne prezenty i artykuły promocyjne na targach. Przydadzą się każdemu, kto je otrzyma. Im więcej osób z nich korzysta, tym częściej będą widzieć nazwę lub markę Twojej firmy.

Są wystarczająco kompaktowe, aby zabrać je ze sobą wszędzie. Oznacza to, że klient może korzystać z power banku w miejscach takich jak:

  • kawiarnia,

  • biblioteka,

  • bank.

To sprawia, że ​​jest to dobrze widoczne urządzenie ładujące. Mogą być dostarczane z wbudowanymi przewodami wyjściowymi lub bez nich. Niektóre power banki mają również głośniki bezprzewodowe. Nie ma ograniczeń co do wyboru prezentu firmowego.

hurtownia artykułów dekoracyjnychPonadto te przenośne ładowarki są idealne dla większości urządzeń mobilnych. Niezależnie od tego, czy masz iPhone’a, czy Androida, nadal możesz ładować za pomocą power banku – to znaczy, że masz odpowiednie złącze telefonu.

Chodzi o to, że power banki nie ograniczają się do ładowania telefonów komórkowych. Power banki mogą również wydłużyć czas pracy baterii tabletów i iPadów. Są też takie, które mogą ładować laptopy.

Elastyczność i praktyczność powerbanków sprawia, że ​​są one potężnym wyborem na prezenty. Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie na pierwszych targach, polecamy ten rodzaj upominku promocyjnego.

Twoje logo jest zawsze widoczne

Marketing jest zawsze Twoim głównym celem dzięki tym przedmiotom promocyjnym. Czy chcesz do wygrawerowania czegoś więcej niż logo na promocyjnych ładowarkach do telefonów. Jeśli chcesz, możesz umieścić swoje dane kontaktowe, adres i motto. Możesz również umieścić wiadomość promocyjną. Możesz również podać nazwę targów, w których je otrzymali, datę i lokalizację. Pomaga im to zapamiętać to, co Twoja firma zaprezentowała na imprezie, oprócz powerbanków. A gdy inni to widzą, stanowi świetny temat do rozmowy.

Dodaj osobistą wartość do ogólnego przekazu marketingowego. Power banki mają wielką wartość dla użytkowników telefonów, którym skończy się bateria przed końcem dnia. Pokochają Twój prezent promocyjny i pokochają Twoją firmę za ich przekazanie.

Konsultacja merytoryczna artykułu: agencja reklamowa ITGADZETY.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *