Kredyt gotówkowy: online czy offline?

unnamed

Trudność wyboru

Znalezienie odpowiadającego Twoim potrzebom i możliwościom kredytu online kryje w sobie jedną nieoczywistą trudność, mianowicie dokonanie wyboru samego w sobie. Dzisiejszy rynek usług pożyczkowych jest na tyle rozbudowany i bogaty, że w rozmaitości różnych opcji da się pogubić. Reszta pytań powstających przy wyborze kredytu jest raczej standardowa: czy to jest zaufana firma, czy ma dobre recenzje, czy jest polecana, czy udziela swoim klientom wszystkich informacji etc. Jeżeli nie zastanawiałeś się nad podobnymi pytaniami, to warto zwrócić na nie uwagę. Szczególnie pomocnym narzędziem do zestawienia ze sobą interesujących Cię ofert będzie porównywarka kredytów. Serwisów tego typu jest sporo, więc tutaj nie napotkasz żadnych trudności. Kredyt gotówkowy przez Internet czy raczej taki zwykły, z placówki — wybieraj sam, poniżej znajdziesz informacje, które pomogą Ci się określić.

Offline, czyli kredyty tradycyjnie uzyskiwane w placówkach kredytodawców

Jeśli to jest ten rodzaj usług, który maksymalnie Tobie odpowiada — w porządku. Jedyne, co możemy polecić w tym przypadku, to abyś był ciekawski. Serio, wyłącznie Twoja chęć pozyskania jak najwięcej informacji nt. Twojej przyszłej pożyczki da Ci pełnię wiedzy zarówno o dostawcy usługi, jak i o jej warunkach (terminy, umowa, zabezpieczenia etc.). Nie krępuj się zadawać pytania doradcom, przecież od tego są. Wybierając się do placówki miej wystarczająco czasu na ewentualne przedłużenia (np. kolejka lub awaria drukarki).

Online, czyli kredyty dostępne wprost z ekranu Twojego urządzenia

Kredyt gotówkowy przez Internet to bardzo szybka pożyczka. Ona jest dostępna zarówno w bankach, jak i w firmach pozabankowych. Niektóre nich mają swoje placówki, większość jednak posiada wyłącznie siedzibę, a całą działalność prowadzi w Internecie. To jest prawdziwą zaletą tego typu firm, ponieważ oszczędzają sporo finansów (które mogłyby wydać na utrzymanie pomieszczenia i zatrudnienia dodatkowych pracowników) i kierują je na rozwój biznesu. Świetnym przykładem jest Ekassa.pl — firma świadcząca usługi kredytowe online, mająca renomę i bardzo zorientowana na klienta i jego potrzeby. Jej usługi są elastyczne i nastawione na szerokie warstwy odbiorców, strona jest bogata w narzędzia do samodzielnego opracowania kredytu, a doradcy są serdeczni i fachowi. Ekassa.pl stara się przede wszystkim pomagać swoim klientom, dlatego konsultacje dot. jej produktów oraz poprawienie z ich pomocą swojej sytuacji materialnej to to, na co możesz liczyć przy opracowaniu strategii kredytowej.

Zalety kredytu przez Internet

Poniższa lista dotyczy podstawowych zalet pożyczek online. Warunki w poszczególnych firmach mogą się różnić, mimo to większość punktów będzie prawdziwa dla wszystkich kredytodawców.

  1. Kredyt przez Internet jest szybki. Decyzję uzyskuje się nawet w 15 minut.
  2. Kredyt jest dostępny dla osób o skomplikowanym profilu kredytowym. Pożyczki online są dostępne nawet dla osób zadłużonych, o słabszej historii kredytowej lub zagrożonej zdolności kredytowej.
  3. Kredyt przez Internet mija się z biurokracją. Pożyczki tego typu nie wymagają od interesantów wielu dokumentów i zabezpieczeń.
  4. Inne kredyty online (oprócz gotówkowego) również istnieją. Jakikolwiek kredyt Cię interesuje — poszukaj informacji w necie. Na pewno znajdziesz firmę lub bank, który posiada pożądany przez Ciebie kredyt w swojej ofercie.

Ponownie zwracamy Twoją uwagę na Ekassa.pl, ponieważ ta firma ba bardzo rozbudowaną ofertę i odpowiada wszystkim normom prawnym, a jej reputacja jest dobra.

Wniosek

Kredyt gotówkowy przez Internet to sprawa łatwa: oferty są i skorzystać z nich może każdy. A jeśli szukasz godnej zaufania firmy, wejdź na stronę Ekassa.pl i dowiedz się więcej.

1 komentarz

  1. Roman pisze:

    Interesuje mnie pożyczka w 15 minut na dowód. Znacie jakieś dobre firmy pożyczkowe, najlepiej takie, które działają online? Bank odmawia mi udzielenia kredytu, a ja dosłownie na już potrzebuję dodatkowej gotówki. Nie mam czasu na przeglądanie różnych ofert i porównywanie wniosków. Na https://www.get-money.pl/aktualności/banki/chwilówka-szybka-pożyczka-szybka-wypłata-w-15-minut znalazłam ciekawą ofertę pożyczek. Korzystaliście już z tej strony i możecie coś powiedzieć o szybkości rozpatrywania wniosków?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *