Leasing 103% – atrakcyjna oferta dla przedsiębiorców

Dynamika zmian w dzisiejszym świecie determinuje przekształcanie się praktycznie wszystkich branż. Nieustanna ewolucja dotyczy m.in. sektora motoryzacyjnego i wszelkich rozwiązań finansowania zakupu samochodów. Dobrym przykładem jest leasing 103%, który jeszcze niedawno był dostępny jedynie w fabrycznej formie, natomiast dzisiaj z jego dobrodziejstw mogą korzystać również właściciele małych i średnich przedsiębiorstw.

Leasing 103% u autoryzowanego dealera

Oprocentowanie 103% jest możliwe ze względu na spadek WIBOR-u (Warsaw Interbank Offer Rate), który odpowiada m.in. za wysokość stawek leasingowych. Z takiej sytuacji korzysta coraz więcej instytucji oferujących wsparcie finansowe dla klientów zainteresowanych kupnem nowego pojazdu, a rozwiązania tego typu dostępne są nierzadko u autoryzowanych dealerów samochodowych. Świetnym przykładem jest chociażby Renault, które w swej ofercie kredytowo-leasingowej posiada także opcję 103% dla przedsiębiorców – https://www.renaultfinansowanie.pl/node/81.

Leasing 103% na Twoje nowe Renault

103% to wartość, którą klient podpisujący umowę jest zobligowany zapłacić. Zatem koszt ten nie jest wygórowany, jeśli przyjrzymy się innym rozwiązaniom dostępnym na rynku. Ponadto charakterystycznymi cechami oferty Renault Finansowanie są:

  • długi okres leasingowania (nawet do 36 miesięcy),
  • opłata wstępna od 10% (przy leasingu trwającym 3 lata),
  • ubezpieczenie w promocyjnym oprocentowaniu 3,9% na nowe modele aut dostawczych z floty Renault, takich jak Nowy Master czy Nowy Trafic,
  • możliwość wykupu leasingowanego samochodu.

Z leasingu 103% warto skorzystać ze względu na uproszczone, przejrzyste zasady oraz korzystne warunki. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, szukasz atrakcyjnej oferty na nowe auto marki Renault i cenisz sobie profesjonalne podejście, koniecznie sprawdź powyższe rozwiązanie, a nie zawiedziesz się! Rozwiń swój biznes z Renault Finansowanie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *