Materace Hilding – promocje, na które czekałeś

materace materassoZe wszystkich informacji, na podstawie których można dokonać zakupu materaca, te, które dotyczą najlepszego materaca dla Twojego typu ciała, mają tendencję do zaskakiwania ludzi. Rozmowa o typie ciała może być trudna, a sprzedawcy materacy często wolą tego tematu unikać. Z uwagi na fakt, że czasem można natrafić na organizowane przez Materace Hilding promocje, warto poznać kilka najważniejszych sposobów dokonywania najlepszego wyboru materaca dla siebie i swojego partnera.

Wielu kupujących nie zdaje sobie sprawy, że przez nieuwzględnienie typu ciała przy zakupie materaca wyrządza sobie poważną krzywdę. Kupując materac, należy pamiętać, że jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich. Twój typ ciała odgrywa taką samą rolę w określaniu Twoich potrzeb związanych ze spaniem, jak pozycja spania lub preferencje dotyczące bardziej miękkiego lub twardszego materaca. W rzeczywistości wszystkie te elementy są ze sobą powiązane i nie można tak naprawdę dyskutować o jednym bez poruszania pozostałych.

Organizowane przez materace Hilding promocje to dobra okazja

Jeśli Twoim celem jest znalezienie materaca, który zapewni Ci najlepszy możliwy sen, to przy zakupie materaca musisz wziąć pod uwagę swój typ sylwetki. Organizowane przez materace Hilding promocje stanowią świetną okazję do zakupu materaca, o którym zawsze marzyłeś, w cenie wyraźnie niższej od tej, która obowiązuje na co dzień. Ten krótki artykuł ma na celu przedstawienie informacji, które warto uwzględnić w trakcie wybierania i zakupu najlepszego materaca. Koncentruje się na określaniu typu sylwetki, bo to najczęściej pomijany element, który ma kolosalny wpływ na sen i jego jakość.

Jakie materace Hilding promocje dla jakiego typu budowy?

Choć każdy z nas ma dość podobny ideał sylwetki, w rzeczywistości każdy z nas ma inny kształt i żaden ogólny przegląd „kształtów ciała” nie obejmie wszystkich możliwych typów budowy ciała. Aby jednak przedstawić ogólną ideę, większość producentów materacy dzieli kobiece kształty ciała na cztery kategorie, a męskie kształty na trzy kategorie.

Dzięki temu możemy się dowiedzieć, że kształty ciał kobiety to:

  • Kształt klepsydry: podobne proporcje biustu i bioder oraz węższa talia
  • Trójkątny kształt: Biodra proporcjonalnie szersze niż ramiona i biust
  • Kształt odwróconego trójkąta: ramiona i biust proporcjonalnie szersze niż biodra
  • Kwadratowa budowa ciała: Równomierne proporcje bioder, talii i ramion

Mężczyźni z kolei mogą wpisywać się w:

  • Kształt koła: ramiona i biodra proporcjonalnie węższe niż klatka piersiowa i brzuch
  • Kształt odwróconego trójkąta: Ramiona i klatka piersiowa proporcjonalnie szersze niż biodra
  • Kwadratowa budowa ciała: Równomierne proporcje bioder, talii i ramion

Jeśli nie pamiętasz, czy Twój typ ciała jest bardziej „trójkątny” czy „kwadratowy”, to w porządku. Wizualizacje mogą być pomocne, ale kiedy większość ludzi wchodzi do sklepu, mówi po prostu, że ma szerokie ramiona lub wąskie ramiona, szerokie biodra lub wąskie biodra itp.

Jakie materace Hilding promocje wybrać w zależności od wagi?

W kontekście zakupu materaca to, gdzie znajduje się Twój środek ciężkości, jest często ważniejsze niż to, ile ważysz. Jeśli nosisz swój ciężar na ramionach i górnej części klatki piersiowej, będziesz mieć inne potrzeby w zakresie wsparcia niż osoba, która nosi ciężar na brzuchu lub biodrach. Wtedy na organizowane przez Materace Hilding promocje kieruj się, szukając podziału materacy ze względu na to, gdzie najlepiej znoszą ciężar.

Najlepszy materac dla osoby lekkiej nie będzie tym samym materacem, co najlepszy materac dla osoby cięższej. W szczególności, jeśli martwisz się wagą, będziesz chciał poszukać materacy, które zawierają elementy ze zwojami stabilizującymi. Na przykład, jeśli ważysz ponad 100 kilogramów, lepszym wyborem będą materace z komponentem Quantum Coil.

Materace Hilding promocje dla wysokich

Wzrost osoby ma tendencję do wpływania na rozkład jej wagi, jak i na to, jak jej ciało leży na łóżku. Na przykład wysocy i szczupli mężczyźni często mają mniej więcej takie same proporcje bioder i ramion, więc ich ciała leżą równo na powierzchni materaca. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich wysokich i szczupłych mężczyzn. Wysoki i szczupły mężczyzna z krótkim torsem i długimi nogami skorzysta, gdy organizowane przez Materace Hilding promocje obejmą materace z silnym wsparciem w górnej części ciała.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *