Nauka angielskiego online z portalem speakingo.com – sprawdź jakie to proste

successspeakingo

Celem Speakingo jest zapewnienie zasobów internetowych, które pomogą tak samo profesjonalistom, studentom, jak i turystom stać się bardziej skutecznymi, dobrze poinformowanymi i wykwalifikowanymi w posługiwaniu się językiem angielskim.

Jeszcze do niedawna nauczanie języków zostało pozostawione szkołom. Korzystając (czasami z przestarzałych podręczników) siedziałeś w klasie skupiając się na zapamiętywania słownictwa i powtarzaniu zwrotów wypowiedzianych przez Twojego nauczyciela, który prawdopodobnie nie był native speakerem języka angielskiego. Co gorsza, a wielu szkołach jest tak po dziś dzień… Po ukończeniu obowiązkowych lat szkolnych prawdopodobnie przestałeś uczyć się lub ćwiczyć swój angielski. Teraz musisz mówić po angielsku w swojej pracy i wydaje Ci się, że zapomniałeś wszystkiego, czego nauczyłeś się w szkole.

Brzmi znajomo?

Problem polega na tym, że nie masz czasu na to, aby wrócić do szkoły. Może dużo pracujesz godzin lub masz teraz rodzinę. Tak czy inaczej, czujesz się tym faktem przytłoczony.

Na szczęście technologia zmieniła sposób, w jaki się uczymy. Wraz ze wzrostem popularności lekcji języka angielskiego w bardziej nowoczesny sposób i stron takich jak speakingo.com – w końcu można nie tylko uczyć się tego języka, ale robić to w wygodnym dla siebie czasie.

Dlaczego warto dołączyć do kursu Speakingo.com?

Nauka angielskiego online nie jest uniwersalna. Oznacza to, że to, co działa dla jednej osoby, może nie działać dla innej. Dlatego na tej stronie masz możliwość spróbować wiele metod uczenia się – na pewno znajdziesz odpowiednią metodę dla siebie.

Bardzo mocną stroną tego kursu językowego jest to, że tutaj faktycznie możesz nauczyć się mówić. Czy masz już dość krzyżówek gramatycznych i testów, bo wiesz że i tak masz w sobie blokadę przed mówieniem po angielsku? Speakingo będzie czymś dla Ciebie. Innowacją jest tutaj, że naprawdę będziesz prowadził dialogi ze swoim komputerem – co jest możliwe dzięki funkcji rozpoznawania mowy, jaką sobie fundujesz – inwestując w ten kurs języka angielskiego online.

Charakterystyczne dla nauki języka angielskiego w Speakingo.com jest to, że:

* uczysz się tutaj języka jak dziecko – szybko, naturalnie, gładko
* bez wkuwania regułek! Tutaj podświadomie przyswajasz niezbędne konstrukcje gramatyczne
* podczas nauki skutecznie przełamujesz blokadę w mówieniu

Ważną cechą tej strony jest to, że jest dedykowana osobom na różnym poziom zaawansowania – bez względu na to, czy mowa o poziomie zaawansowanym czy początkującym – warto spróbować.

Wisienką na torcie jest znajdujący się na stronie blog, gdzie można chociażby w przerwie na lunch na wesoło odkrywać tajniki języka, a równocześnie przyswajając w przyjemny sposób nową wiedzę. Przykład? Chcesz wiedzieć dlaczego Nawigacja GPS mówi do Chucka Norrisa w czasie przeszlym simple past? Odpowiedź znajdziesz właśnie na https://speakingo.com/past-simple-angielski-czas-przeszly-prosty/.

Spróbuj już teraz za darmo – nie musisz kursu kupować w ciemno, bo do dyspozycji dostajesz tydzień testów bez zobowiązań.

1 komentarz

  1. Bardzo ciekawy kurs, jako anglista mogę tylko polecić!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *