Nowoczesne biuro – pełne koloru i szkła. Jak je uzyskać?

Wszedłeś kiedyś do biura i zachwyciło Cię inteligentne użycie kolorów? Nijakie i nudne przestrzenie biurowe należą już do przeszłości! Dziś jest dzień i wiek, w którym należy zadbać o to, by atmosfera w biurze sprzyjała produktywności, i bądźmy szczerzy – nic nie poprawia produktywności i nie poprawia nastroju bardziej niż kolor. Chociaż rozumiemy, że chcesz dodać kolor, nie tracąc profesjonalnego wyglądu i charakteru swojej przestrzeni biurowej, szkło lakierowane jest produktem najlepiej dostosowanym do Twoich potrzeb projektowych.

Zobaczmy, jak ten kolorowy członek rodziny szkła może poprawić wygląd Twojego biura.

„Kolor to siła, która bezpośrednio wpływa na duszę” – Wassily Kandinsky

Aby stworzyć wygodną i otwartą przestrzeń dla swoich pracowników, możesz nadać szafkom kuchennym nieco bardziej kolorowy wygląd, używając szkła lakierowanego. Żywe kolory i błyszcząca powierzchnia zapewnią nowoczesny i oczywiście profesjonalny wygląd. Ponadto, jak pan Wassily, wielki rosyjski malarz i teoretyk sztuki, słusznie powiedział, że kolory wpływają na to, jak się czujesz. Możesz więc mieć pewność, że personel będzie czuć się wesoło, gdy po długim dniu pracy usiądą w stołówce, aby zobaczyć blaty w żywych kolorach lub malowane szklane panele ścienne. Dodatkowo, ponieważ malowane szkło jest łatwe do czyszczenia, nie musisz się martwić i o to.

Sam kolor może przemawiać do duszy na tysiące różnych sposobów”. – Oscar Wilde.

Czy nie zgadzasz się ze słowami tego irlandzkiego poety i dramaturga? Kolory mają tę fantastyczną zdolność wywoływania w ludziach różnych emocji. To tak, jakby rozmawiali z ludźmi. Połączenie kolorów z dekoracją daje fenomenalny efekt. Ponadto osoby pracujące w miejscu korzystają z toalet kilka razy w ciągu dnia, a jeśli pokryjesz powierzchnie umywalek i ściany pomalowanym szkłem, dopasowując je kolorystycznie do odcieni drzwi i okien obecnych w przestrzeni, możesz stworzyć jedyny w swoim rodzaju urok. W końcu po co iść na kompromis w kwestii wystroju tak ważnej przestrzeni! Nawet Twoi klienci i audytorzy docenią Twoje wysiłki w tym obszarze.

wykańczanie wnętrz pod kluczWindy to kolejna świetna przestrzeń, w której można włożyć więcej kreatywności i przemyśleń. Ponadto w windzie są trzy statyczne ściany. Możesz więc stać się bardziej kreatywny we wnętrzach i przykryć jedną z dwóch statycznych ścian za pomocą jasnego malowanego szkła z tyłu przymocowanego od podłogi do sufitu i zrobić to samo z lustrem na drugiej powierzchni. Niech trzecia ściana windy będzie bardzo prosta. Dzięki tej odrobinie koloru będzie wyglądać estetycznie.

Mniej znaczy więcej

Jeśli chodzi o projektowanie przestrzeni biurowej, zawsze lepiej jest zadbać o to, aby linie były ostre, czyste i nie rozpraszające. Teraz, nawet jeśli chcesz, aby Twoje biuro wyglądało bardzo prosto i minimalistycznie, możesz dodać odrobinę koloru za pomocą malowanego szkła, aby nadać mu nowoczesny wygląd. W jaki sposób? Cóż, przykryj wszystkie filary hipnotyzującym połyskiem malowanego szkła – decyzja, czy wolisz neutralne odcienie, czy bardziej przyciągające wzrok odcienie, takie jak jaskrawe żółcie i czerwienie, zależy wyłącznie od Ciebie.

Artykuł powstał we współpracy z: pan-szklarz.pl/hurtownia szkła

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *