Outsourcing kadrowo-płacowy a praca

Firma została powołana do działania w styczniu 1999 roku w charakterze dostarczania usług z zakresu outsourcingu kadrowo-płacowego. Dysponujemy trzema biurami, w tym dwa zlokalizowane w stolicy oraz jedno w okolicy. Celem firmy jest bycie liderem outsourcingu kadrowo-płacowego, dlatego nasi Współpracownicy mogą zostać wodzami swojego biznesu. Naszym plusem są zatrudnieni świetnie rozumiejący aktualne przepisy kodeks pracy i prawa podatkowego. Zespół Vattax-Personel od wieków wzmacnia działy HR, poprzez profesjonalną realizację mechanizmów oraz czynności połączonych z wyliczaniem wynagrodzeń i obsługiwaniem kartoteką personalną.

Szerokie umiejętności i funkcjonalna znajomość bieżących przepisów, a także długoletnie doświadczenie umożliwiają przystosować ofertę do spraw Kontrahentów oraz zaproponować Państwu sprawdzone sposoby współpracy, z których korzystają obsługiwane przez nas organizacje. Posiadamy doświadczenie w dokonaniu umów outsourcingowych o wielorakim wielkości zaawansowania, rozpoczynając od obsługi nowopowstałego podmiotu w zakresie kadrowo-płacowym, przez przejęcia obecnego outsourcingu, a skończywszy na zamienieniu wewnętrznych oddziałów w organizacji przedsiębiorstwa. Pośród Kontrahentów Vattax – Personel wchodzą wielkie przedsiębiorstwa kupieckie, produkcyjne i usługowe.

Obsługa zróżnicowanej zbioru kontrahentów, spośród których mnóstwo posiada wyjątkowe składniki oraz systemy honorariów, umożliwiło nam na zgromadzenie wielkiej wiedzy zgrupowanej z rozliczaniem pensji. Doświadczenie to umożliwia zmniejszać niebezpieczeństwo nieprawidłowego wyliczania unikatowych elementów wynagrodzenia oraz skutecznie usuwać pojawiające się problemy i rozterki.

Dużo naszym Klientom towarzyszymy od terminu rozpoczęcia ich aktywności, a dodatkowo na następnych stanach jej rozwoju, co jest możliwe, dzięki elastycznemu dopasowaniu zakresu naszych usług do zakresu i potrzeb Klienta. Przygotowujemy protokoły na konieczności zarządów w zakresie tożsamym z wymaganiami Klientów. Nowoczesna sieć komputerowa i najnowsze odmiany oprogramowania wspierają Vattax – Personel dostarczanie pomocy bez względu na lokalizację siedziby Klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *