Piękne domy w Tarnowskich Górach od Lea Development

Nawet miasta, które liczą sobie już setki lat oferują piękne nowe domy. Tarnowskie Góry nie są wyjątkiem, gdyż miasto to, według legendy, swoimi korzeniami sięga 1490 roku, kiedy Tarnowice, będące dziś jedną z dzielnic Tarnowskich Gór, zyskały rozgłos dzięki złożom galeny – za jej sprawą powstała osiada kopaczy, którzy tutaj systematycznie się osiedlali budując nowe domy. Tarnowskie Góry stały się oficjalną nazwą miejscowości, która zyskała wolność górniczą i prawa miejskie. Przez kolejne stulecia miasto to stanowiło dla przybywających doń ludzi nowy dom. Tarnowskie Góry także i dziś oferują świetne warunki mieszkaniowe dla nowych lokatorów, a to za sprawą Lea Development.

Gdzie znajdują się ładne domy? Tarnowskie Góry z bogatą ofertą dla nowych lokatorów

Domy? Tarnowskie Góry! Odpowiedź na to pytanie nie mogła być inna, gdyż to właśnie w tym mieście można znaleźć bezczynszowe domy w nowym budownictwie, które wykorzystuje nowoczesne rozwiązania z zapewniające m.in. doskonałe rozwiązania termiczne dzięki czemu opłaty za ogrzewanie nie są wysokie. Ponadto te domy (Tarnowskie Góry to ich lokalizacja) mają wiele innych zalet taki jakich jak podział na strefę dzienną i nocną, ergonomiczną strefę wejściową, otwarte przestrzenie czy odporność na skrajne warunki atmosferyczne. Nowy dom? Tarnowskie Góry, w których znajduje się kameralne osiedle Wzgórze Witosa, to doskonały wybór.

Wzgórze Witosa to nowe domy – Tarnowskie Góry przyjazne dla ludzi i zwierząt

Wzgórze Witosa to kameralne osiedle, na który położonych jest 20 budynków zbudowanych niedaleko terenów zielonych, aby każdy miłośnik przyrody mógł naprawdę poczuć, iż Wzgórze Witosa jego nowy dom. Tarnowskie Góry są bowiem doskonałym miejscem dla ludzi lubiących ciszę i spokój, gdyż miasto to liczy ok. 61 tysięcy mieszkańców, dzięki czemu nie ma się wrażenia natłoku ani nie trzeba zmagać się z męczącym przepychaniem się między ludźmi, którzy także mają tutaj domy. Tarnowskie Góry pochwalić się mogą rezerwatem przyrody “Segiet”, którego powierzchnia wynosi 25h – znajdują się na nim obszary naturalnego lasu składającego się m.in. ze świerków i jodeł wyrosłych na obszarach nieużytkowanych już wyrobisk górniczych, które stanowią dla zwierząt domy. Tarnowskie Góry są doskonałym miejscem dla osób uwielbiających przyrodę – dzięki Lea Development, za które sprawą powstały tutaj nowe domy, miłośnicy zieleni mogą cieszyć się nią na co dzień.

Nowy dom? Tarnowskie Góry to doskonały wybór

Nie wiesz gdzie miałby się mieścić twoj nowy dom? Tarnowskie Góry są miastem, które warto wziąć pod uwagę ze względu na ich liczne zalety:

wiele terenów zielonych i lasów np. park zamkowy w Tarnowskich Górach

piękna XVI-wieczna architektura np. zamek Wrochemów w Tarnowicach Starych

industrialny klimat za sprawą kopalń np. zabytkowa kopalnia srebra

bogata historia ze względu na to, iż korzenie miasta sięgają XV wieku

Nowe domy (Tarnowskie Góry, w których się znajdują, położone są jedynie 40 minut od Katowic) wybudowane dzięki godnemu zaufania deweloperowi Lea Development można obejrzeć pod adresem: https://wzgorzewitosa.pl/domy-deweloperskie-tarnowskie-gory/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *