Platforma edukacyjna za darmo do nauki dzieci w wieku 6-14 lat

Internetowa platforma edukacyjna dla dzieci to wspaniałe rozwiązanie dla rodziców szukających sposobu na polską naukę swoich pociech. Moglibyśmy powiedzieć, że w dzisiejszych czasach, dzięki dostępowi do Internetu, niemal każda rzecz, która nas interesuje jest na wyciągnięcie ręki, a właściwie kliknięcie przyciskiem myszy… i to z prawie każdego zakątka świata! Podobnie jest w przypadku edukacji i metod uczenia, które można znaleźć w sieci. Ale czy dostęp do tak wielu źródeł nie sprawia, że nie wiemy z czego tak naprawdę korzystać? Platforma edukacyjna dla dzieci Libratusa to odpowiedź na tyranię wyboru.

Co to jest platforma edukacyjna dla dzieci?

Platforma edukacyjna dla dzieci to rodzaj pomocy naukowej dla dzieci w formie internetowej, czyli w skrócie: internetowa platforma edukacyjna dla dzieci. Platforma edukacyjna została zaprojektowana i przygotowana dla dzieci przez Polskie Szkoły Internetowe Libratus. Celem było zapewnienie Polakom przebywającym na stałe poza granicami Polski w łatwy w obsłudze i bogaty w treści o różnorodnej formie, sposób przekazywania młodym Polakom wiedzy o Polsce, języku polskim i edukowania ich w polskim systemie oświaty.

Platforma edukacyjna dla dzieci w wieku 6-14 lat

Platforma edukacyjna przeznaczona jest do nauki dla dzieci w przedziale wiekowym 6-14 lat, czyli dzieci wiekowo kwalifikowanych do nauki w zerówce i szkole podstawowej. Platforma edukacyjna dla dzieci to idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy szukają narzędzia do łatwiejszej i ciekawszej nauki dla swoich pociech, ale nie wiedzą od czego zacząć. Jeśli rodzic chce, żeby dziecko rozpoczęło naukę w polskiej szkole w trakcie pobytu za granicą lub wyprowadzając się z Polski kontynuowało edukację w polskim systemie oświaty, Libratus i jej platforma edukacyjna są dla tego celu świetną opcją.

Zajrzyj do środka, czyli platforma edukacyjna dla dzieci w praktyce

Platforma edukacyjna dla dzieci Polskich Szkół Internetowych Libratus zawiera różnorodne materiały edukacyjne, które sprawiają, że nauka jest dla nich czymś przyjemnym, przynoszącym satysfakcję i radość. Materiały dostępne są całodobowo na platformie, dzięki czemu możecie uczyć się w dowolnym momencie dnia i tygodnia, z łatwością dopasujecie czas nauki do własnego harmonogramu zajęć. Platforma edukacyjna dla dzieci oferuje scenariusze zajęć z przedmiotów obecnych w danej klasie w polskiej szkole – bogate w treści i w angażującej formie, np. materiałów interaktywnych. Co więcej, platforma zawiera nagrania z cotygodniowych spotkań, które organizowane są dla dzieci w dni weekendowe. Dostępne są również materiały dodatkowe, które obfitują w informacje dotyczące polskiej kultury i tradycji.

Ucz się z Libratusem! Darmowa platforma edukacyjna dla dzieci

„No tak, platforma edukacyjna dla dzieci… To brzmi bardzo ciekawie, ale na pewno musi swoje kosztować…”. Nic bardziej mylnego! Dla młodych Polaków mieszkających na stałe za granicą niniejsza platforma edukacyjna dla dzieci to darmowe wsparcie w procesie nauczania. Libratus oferuje formalny zapis do szkoły partnerskiej zlokalizowanej w Polsce, gdzie dziecko uczy się w trybie nauczania domowego, czyli ze swojego domu! Tutaj warto wspomnieć, że dzięki zapisowi do polskiej szkoły z Libratusem nauka jest całkowicie bezpłatna, a  platforma edukacyjna dla dzieci udostępniana jako zupełnie darmowa pomoc naukowa.

Co zrobić, żeby platforma edukacyjna dla dzieci była dostępna dla naszej rodziny?

Skoro wyjaśniliśmy, czym w ogóle jest platforma edukacyjna dla dzieci i czego możemy od niej oczekiwać oraz wiemy, że platforma edukacyjna Polskich Szkół Internetowych Libratus jest cennym narzędziem edukacyjnym, musimy również dowiedzieć się, jak uzyskać do niej dostęp. Niniejsza platforma udostępniana jest na początku września każdemu nowemu uczniowi, który zapisany zostanie do polskiej szkoły internetowej w Libratusie. Co więc zrobić?

Rozpocznij zapis na stronie projektu Libratus poprzez formularz z zapisami. Następnie sprawdzaj na bieżąco skrzynkę mailową i postępuj zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi w kolejnych wiadomościach mailowych wysyłanych przez Libratusa. Sfinalizuj zapis i tyle! Platforma edukacyjna dla dzieci czeka na Was od września.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *