Podnośniki przegubowe na wynajem. Jakie urządzenia dostępne są w wypożyczalniach?

Urządzenia podnośnikowe jak podnośniki przegubowe pozwalają na łatwe dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Teraz tego typu sprzęt można również wynająć. Jaką flotę mogą zaprezentować wypożyczalnie? Co wybrać, by prace odbywały się sprawnie i bezpiecznie?

Czym wyróżniają się podnośniki przegubowe?

Podnośniki przegubowe to urządzenia pozwalające na prowadzenie prac na wysokości nawet kilkudziesięciu metrów. Podnośniki przegubowe cechują się nie tylko znaczną wysokością podnoszenia, ale również dużym zasięgiem bocznym.

Sprzęt ten wyposażony jest w łamane i obrotowe ramię, na którego szczycie umieszczony jest kosz. Z kosza mogą korzystać pracownicy podczas prowadzenia prac, na przykład budowlanych, wykończeniowych, elewacyjnych.

Do kategorii podnośników przegubowych zaliczają się dwa typy urządzeń:

  • podnośniki samojezdne – wyposażone we własny napęd
  • podnośniki montowane na pojazdach – ciężarówkach, przyczepach

Wynajem podnośników przegubowych – jaki sprzęt wybrać?

Gdy chodzi o urządzenia podnośnikowe jak podnosiki przegubowe wynajem jest zdecydowanie najkorzystniejszą cenowo opcją, ponieważ sprzęt można wypożyczyć wtedy w ułamku jego oryginalnej ceny.

Wypożyczalnie podnośników mogą zaoferować dostęp do szerokiej gamy sprzętów. Na co warto się zdecydować, by prace wysokościowe odbyły się bez przeszkód?

Przy wynajmie podnośnika przegubowego warto wziąć pod uwagę szereg parametrów, w tym między innymi:

  • wysokość podnoszenia urządzenia
  • zasięg boczny kosza podnośnika
  • rodzaj napędu – elektryczny do wnętrz, spalinowy na zewnątrz
  • ładowność podnośnika
  • wymiary urządzenia

Profesjonalne wypożyczalnie podnośników zapewniają swoim klientom pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu, który dedykowany jest do prowadzenia prac podnośnikowych. Wystarczy tylko przekazać informacje o rodzaju robót i o wysokości, na jakiej mają być one prowadzone, a pracownicy wypożyczalni zasugerują, jaki sprzęt sprawdzi się wtedy najlepiej.

Z flotą wypożyczalni podnośników można zapoznać się także na ich stronach internetowych, by sprawdzić dostępne modele na wynajem.

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *