Branża beauty – dochodowy zawód i szansa na poprawę urody

Branża beauty staje się w ciągu ostatnich lat coraz bardziej popularna. Rośnie zapotrzebowanie na zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, konkurencja na rynku jednak jest bardzo duża. W rzeczywistości zawód związany z branżą beauty to szansa na bardzo wysokie zarobki i terminarze pełne zleceń, jednak aby tak było faktycznie, trzeba się popisać doskonałą znajomością swojej dziedziny, korzystać z nowoczesnych technologii i mieć podejście do pacjentów. Przykładem zakładu, w którym udało się to wszystko osiągnąć jest SkyClinic, w której pracują najlepsi specjaliści, cieszący się dużym zaufaniem klientów.

Peeleing kawitacyjny – metamorfoza skóry

Metamorfoza – Kto z nas nie chce pozostać młodym przez wiele lat? Któż nie marzy o tym, by wyglądać jak gwiazda filmowa i mimo upływu czasu nie martwić się zmarszczkami, kurzymi łapkami czy  pojawiającymi się  z wiekiem przebarwieniami skóry?

Peeling kawitacyjny to  przyjemny 20-minutowy zabieg poprawiający napięcie skóry oraz oczyszczający, rozświetlający i usuwający pozostałości makijażu.

Peeling kawitacyjny – kawitacja to zabieg kosmetyczny, którego głównym zadaniem jest oczyszczenie skóry i przywrócenie jej młodzieńczego wyglądu. Głównym mechanizmem wykorzystywanym podczas zabiegu peelingu kawitacyjnego jest działanie fal ultradźwiękowych na skórę. Oddziaływanie to ma charakter mechaniczny powodując złuszczanie się nadmiaru martwego naskórka oraz sebum.

Powoduje głębokie oczyszczenie skóry i jej odświeżenie, a także poprawienie jej odżywienia. Poprzez mechaniczne oddziaływanie, ultradźwięki delikatnie masują skórę twarzy. Poprzez to działanie pobudza fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych, przez co powoduje zwiększenie napięcia skóry oraz jej jędrności.

Jeżeli poszukiwany jest peeling kawitacyjny Warszawa oferuje wiele możliwości, warto jednak zdawać sobie sprawę, jak wygląda prawidłowo przeprowadzony zabieg. Zabieg polega na odpowiednim nawilżeniu skóry tonikiem bądź solą fizjologiczną. Rozpylony tonik tworzy na skórze  rozrzedzone gazem drobne cząsteczki, które szybko rozpadają się pod wpływem  ultradźwiękowych wibracji. Rezultatem jest oczyszczenie  resztek makijażu, martwych komórek naskórka,  zaskórników i sebum ze skóry.

W SkyClinic wykonujemy peeling kawitacyjny przy zastosowaniu aparatów najwyższej jakości. Nasi klienci doceniają zabieg, i sami wskazują, jak bardzo odmienił on ich samopoczucie – dzięki doskonałej cerze wiele kobiet zyskuje pewność siebie, co w obecnych czasach jest niezwykle istotne.

S.O.S. dla skóry – leczenie trądziku

Innym przypadkiem, kiedy skóra potrzebuje pomocy i swojego rodzaju rewitalizacji jest występowanie trądziku. To poważny problem dermatologiczny, który wiąże się dla chorego ze sporym dyskomfortem. Jeżeli chodzi o leczenie trądziku Warszawa oferuje wiele rozwiązań, jednak warto zwrócić uwagę na to, jakie rozwiązania są nam oferowane. Obecnie, jedną z najbardziej polecanych i zarazem skutecznych metod jest laserowe leczenie trądziku. W SkyClinic wykonujemy ten zabieg przy zastosowaniu najlepszego, dostępnego na rynku lasera. Efekty takich działań są doskonale widoczne i bardzo się cieszymy za każdym razem, gdy pacjent wychodzi od nas zadowolony. Na czym polega laserowe leczenie trądziku?

Laser to dziś najnowocześniejsze rozwiązanie do leczenia trądziku i likwidacji blizn potrądzikowych. Stanowi doskonałą alternatywę dla długotrwałych i stresujących zabiegów farmakologicznych dla organizmu pacjenta. Działa najlepiej w leczeniu trądziku z łagodnym lub umiarkowanym stanem zapalnym. Może być również z powodzeniem stosowany do pozbycia się trądziku torbielowatego. Umiarkowanie zainfekowany trądzik powoduje, że więcej krwi napływa do dotkniętych obszarów, dzięki czemu energia lasera jest lepiej absorbowana. Laser na trądzik zapewnia bezpieczną penetrację przez skórę na optymalnej głębokości, dzięki czemu następuje termiczne i selektywne niszczenie gruczołów łojowych.

Laserowe usuwanie trądziku może być stosowane przy trądziku pospolitym, młodzieńczym, torbielowatym czy różowatym. Przed zabiegiem pacjent zostanie szczegółowo skonsultowany ze swoim wywiadem chorobowym. Dzięki temu możliwe jest wykluczenie przeciwwskazań do  zabiegu i można się do niego odpowiednio przygotować.

Przed rozpoczęciem całego zabiegu pacjent zakłada specjalne okulary ochronne. Czas trwania ekspozycji na laser będzie zależał od leczonego obszaru. Średnia wynosi od 15 do 60 minut. Pacjent nie odczuwa w tym czasie  dużego dyskomfortu. Lasery przeciwtrądzikowe pomagają usunąć istniejące stany zapalne i zabić grudki bakteryjne w gruczołach łojowych. Dzięki temu proces gojenia  zmian trądzikowych ulega znacznemu przyspieszeniu. Jednocześnie zabieg zapobiega również powstawaniu nowych zmian zapalnych oraz działa antyseptycznie i minimalizująco na pory.

To rozwiązanie jest niezwykle skuteczne i pozwala nie tylko pozbyć się trądziku, ale również znacznie poprawić wygląd skóry, na której widnieją blizny potrądzikowe. To szansa dla wielu osób, które zmagają się z tego typu problemami.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *