Posnet Ergo – mała kasa fiskalna o modułowej konstrukcji

posnet-ergo-twoja-kasa-fiskalna

Każdego roku na polskim rynku fiskalnym pojawiają się nowe kasy rejestrujące. W urządzeniach tego typu stosowane są zaawansowane rozwiązania technologiczne, dzięki czemu współczesne modele oferują wygodne obsługiwanie klientów oraz automatyzację pracy. Ponadto, przedsiębiorca coraz częściej może zdecydować, jakie parametry i funkcje będzie posiadała zakupiona kasa. Dowodem na to Posnet Ergo – małe urządzenie o modułowej konstrukcji.

Elektroniczna kopia paragonów, klawisze szybkiej sprzedaży, wydajny i wytrzymały mechanizm drukujący, ekrany graficzne – wspomniane cechy świadczą o tym, że w dzisiejszych czasach kasy fiskalne przestały już służyć jedynie do wystawiania paragonów. Standardem staje się też powoli możliwość kompleksowego dostosowania urządzenia rejestrującego do potrzeb firmy. Zarówno pod względem parametrów oraz funkcji, jak i budowy.

Poznaj Posnet Ergo – odwiedź stronę produktu

Kasa fiskalna o modułowej konstrukcji

Kasy rejestrujące są urządzeniami, które mogą działać całkowicie samodzielnie. Niemniej, często stosuje się je w połączeniu z innymi elementami systemu sprzedaży. W takich okolicznościach kluczowe są możliwości komunikacyjne, a więc obsługiwane interfejsy do przewodowej oraz bezprzewodowej wymiany danych. Bardzo ciekawie rozwiązano tę kwestię w przypadku kasy fiskalnej Posnet Ergo. Po pierwsze, urządzenie jest dostępne w kilku wariantach, z różnymi portami oraz modułami komunikacyjnymi. Przedsiębiorca może więc wybrać wersję, która będzie dostosowana do systemu działającego w firmie. Po drugie, model Ergo oferuje rozbudowę swojej funkcjonalność również w trakcie użytkowania. Kasę można w każdej chwili wzbogacić o interfejs do bezprzewodowej wymiany danych – Bluetooth, Wi-Fi lub modem 3G.

Różnorodność portów oraz modułów do wymiany danych z innymi urządzeniami to nie jedyna zaleta Posnet Ergo. Wyposażeniem dodatkowym do tej kasy jest bowiem szalka ważąca. Kompleksowa integracja obydwu elementów systemu sprzedaży gwarantuje zarówno proste i szybkie wykonywanie pomiarów masy, jak i mniej poskręcanych kabli. Zarządzanie całym procesem ważenia oraz rejestrowanie transakcji odbywa się przy użyciu tego samego interfejsu – ekranu i klawiatury urządzenia fiskalnego.

Dowiedz się więcej o kasach fiskalnych Posnet

Do handlu stacjonarnego lub mobilnego

Modułowość Posnet Ergo sprawia, że kasa może być z powodzeniem stosowana nie tylko w handlu stacjonarnym, ale również podczas mobilnego świadczenia usług. Samo urządzenie charakteryzuje się niewielkimi gabarytami oraz małą wagą. To wręcz jeden z najmniejszych modeli, które są obecnie dostępne na polskim rynku. Dzięki temu Ergo zmieści się nawet na stanowiskach pracy o ograniczonej przestrzeni, natomiast w przypadku handlu obwoźnego lub dojazdu do klienta – nie sprawi najmniejszych problemów w czasie transportu. Dodatkowo, przy tworzeniu tej kasy zadbano o dokładne spasowanie wszystkich elementów, więc nie straszne jej wstrząsy, zachlapanie oraz wnikanie pyłu. Posnet Ergo spisuje się bezbłędnie podczas intensywnej oraz długotrwałej eksploatacji.

Czytaj również o integracji systemów sprzedaży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *