Postaw na wygodę i komfort w swojej firmie – wybierz płatności online

img_online-payment_850x600_0

Ludzie, którzy kupują rzeczy w Internecie, liczą na natychmiastowe rezultaty – tak samo, jeśli chodzi o opcję natychmiastowego płacenia. Jednak co interesujące w rzeczywistości, jeszcze sporo firm nie oferuje wachlarza płatności przetwarzanego w Internecie. Z drugiej strony, firmy, które przetwarzają płatności online mogą zwiększyć swoje dochody, ponieważ konsumenci zwykle kupują więcej produktów i usług ze względu na łatwość, wygodę i ochronę oferowaną przez bezpieczne bramki i płatności online.

Jak działają płatności online?

• Klient wybiera możliwość płatności online.
• Bramki płatności otrzymują szczegóły na temat płatności, a następnie przekazują je do procesora sprzedawcy za pośrednictwem bezpiecznego połączenia.
• Procesor wysyła płatność do karty sieciowej kredytowej.
• Ta wysyła żądanie autoryzacji płatności do banku klienta.
• Ten bank musi zatwierdzić lub odrzucić żądanie płatności, a następnie przekazywać wyniki do sieci karty kredytowej.
• Odsyła wyniki do procesora bankowego sprzedawcy.
• Wyniki są wysyłane do bramki płatności.
• Jeżeli płatność zostanie zatwierdzona bank emisyjny wyśle transakcję z kredytem karty sieciowej, co będzie przekazywane jako wpłata do banku handlowca.

To takie proste i komfortowe! Jakie są jeszcze zalety oferowania swoim klientom płatności online?

Kwestia natychmiastowej gratyfikacji

Jak wcześniej wspomniano, konsumenci online mogą łatwo przejść do szybkiego procesu płacenia za to, co kupują, więc kluczowym czynnikiem motywującym do zakupów online jest natychmiastowa gratyfikacja. Mając to na uwadze, gdy klienci internetowi napotkają stan niepotrzebnych opóźnień, będą prawdopodobnie szukać gdzie indziej sklepu, który akceptuje płatności w Internecie. Jeśli zaoferuje się im bezpieczny portal z opcją płatności online, można mieć pewność, że jest się w stanie zapewnić satysfakcję klienta w jednej chwili.

Bezpieczeństwo dla handlowca

Ilekroć klienci kupują coś w ramach sklepu internetowego, ich zapłata jest natychmiast potwierdzana, a następnie przesyłana na konto biznesowe. To pozwala uniknąć najczęstszych zagrożeń finansowych – podobnie opłat związanych z brakiem kontroli wpłaty.

Większa sprzedaż

Kiedy klienci płacą za swoje zakupy za pomocą gotówki lub czeków, muszą mieć wystarczające fundusze, aby natychmiast zapłacić w całości. Ci, którzy płacą online za pomocą swoich kart kredytowych mają możliwość, aby zapłacić za droższe elementy w postaci raty. W ten sposób, przyjmowanie płatności online może znacznie zwiększyć sprzedaż, gdy niektóre z produktów, które oferujesz są drogie.

Globalny zasięg

Umożliwienie płatności kartą kredytową przez Internet pozwala dotrzeć do klientów na całym świecie. Dzięki tylko jednej umowie, Twój sklep e-commerce może otrzymywać płatności od klientów internetowych – nie tylko w twojej miejscowości, ale także z zagranicy.

Dlatego każda firma e-commerce powinna zaakceptować taki stan rzecz i przekonać, się że oferta płatności online to nie tylko komfort i wygoda, ale też zaoszczędzenia czasu i energii – dla siebie i swoich klientów.

Zobacz także czym są płatności subskrypcyjne i jak możesz wykorzystać je w swojej firmie.

1 komentarz

  1. Szefo pisze:

    Jeżeli chodzi o wygody w firmie to nie ma nic lepszego niż popołudniowa drzemka 🙂 W moim biurze mam nawet fajny materac koło więc mam gdzie wypocząć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *