Pożyczki dla osób z trudną historią kredytową

pozyczki-dla-bezrobotnych

Osoby borykające się z problemami finansowymi posiadają zwykle kilka zobowiązań. Są nimi pożyczki, kredyty czy też karty kredytowe. Jeśli są to zobowiązanie niespłacane terminowo, osoby te znajdują się w końcu w wielu bazach dłużników.

Mają trudną historią kredytową, co znaczy, że żaden bank nie udzieli im pożyczki. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku firm pożyczkowych, które mają dla klientów ofertę nawet wtedy, gdy są one osobami zadłużonymi. Sprawdźmy, na co należy zwrócić uwagę, decydując się na pożyczkę dla zadłużonych.

Pożyczka bez zdolności kredytowej

Brak dobrej zdolności kredytowej to oczywiście wielkie ograniczenia w uzyskaniu pożyczki w banku. Firmy pożyczkowe wychodzą naprzeciw tego typu problemom swoich klientów, posiadając dla nich specjalną ofertę. Fakt, że mamy możliwość zaciągnięcia w ten sposób pożyczki, nie powinien przysłaniać nam jednego zdrowego rozsądku. Wzięcie pożyczki zawsze oznacza konieczność jej spłacenia, dlatego przed ostateczną decyzją koniecznie musimy dokładnie przeanalizować naszą obecną sytuację finansową, jak i tą w przyszłości. Sprawdź czy można skorzystać z pożyczki bez zdolności kredytowej.

Gdzie szukać ofert pożyczek bez BIK?

Kiedy jesteśmy osobami zadłużonymi niespłacającymi zobowiązań lub mamy poważne opóźnienia w regulowaniu rat, figurujemy zwykle w bazie BIK, co ma zdecydowanie zły wpływ na naszą historię kredytową. Jeśli mimo tego chcemy pożyczyć pieniądze w którejś z firm pożyczkowych, musimy poszukać takiej, która oferuje pożyczki bez BIK (link do źródła). W tym celu warto zapoznać się z najlepszymi rankingami pozabankowych pożyczkodawców, a jednocześnie ich ofertami dla zadłużonych.

Nagła potrzeba pożyczenia pieniędzy – co robić?

Jeśli potrzebujemy pożyczyć pieniądze natychmiast na krótki okres, możemy zdecydować się na darmową pierwszą chwilówkę. Taka z całą pewnością poprawi kondycję finansową, a co więcej, nie poniesiemy z jej tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Możemy poszukać na rynku ofert chwilówek ze spłatą dłuższą niż 30 dni na przykład 45 lub 60. Jest ich zdecydowanie mniej, ale najważniejsze, że istnieje taka możliwość.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *