Przegląd wyposażenia kuchni we własnej restauracji

kuchnia

Prowadzenie własnej restauracji to nie lada sztuka. Konieczne jest zastosowanie się do kilku podstawowych zasad a także zbudowanie niezbędnego wyposażenia. Przede wszystkim w kuchni, która jest sercem każdej restauracji. Jej dobre wyposażenie jest niezbędne do prawidłowego działania nie tylko kuchni, ale również i całej restauracji. Jednak przede wszystkim do zadowolenia klientów, które jest najważniejsze i pozwala uzyskać dochody na odpowiednim poziomie.

Garnki TOM – GAST ze stali nierdzewnej

Żadna restauracyjna kuchnia nie może obejść się bez wysokiej klasy garnków marki TOM – GAST ze stali nierdzewnej. Są wykonane z najwyższej, jakości stali nierdzewnej 18/10. Posiadają ciekawe i eleganckie satynowe wykończenie. Ich trwałość zapewniają najlepsze materiały oraz sposób wykonania. Każdy garnek TOM – GAST wykonany jest z jednego kawałka stali, co daje pewność większej trwałości. Wykorzystanie tych garnków zapewnia również pełną uniwersalność. Znajdą zastosowanie na wszystkich płytach gazowych, elektrycznych a nawet indukcyjnych. Łatwość mycia zapewnią beznitowe mocowania a także możliwość czyszczenia w zmywarkach. Garnki te są, więc w pełni kompletne i doskonale sprawdzą się w każdej kuchennej restauracji.

Zmywarka gastronomiczna Easy – 500 DD

Żadna kuchnia restauracyjna nie mogłaby istnieć bez czystych garnków i naczyń. Ich blask i połysk zapewni nowoczesna zmywarka gastronomiczna Easy – 500 DD. Jest bardzo rozbudowana a jednocześnie nie wymaga dużej ilości miejsca. Posiada kosz na talerze, szklanki oraz sztućce. Podczas jednego cyklu myje bardzo wiele naczyń. Robi to szybko przy niskim poborze prądu. W ciągu godziny można uzyskać nawet 30 koszy czystych akcesoriów przy mocy 3, 4 KW. Daje, więc oszczędność czasu i pieniędzy przy piorunującym efekcie. Zapewniają to wysokiej klasy grzałki, które zostały zastosowane w tym urządzeniu. Dodatkowo zmywarka posiada również systemy bezpieczeństwa zapewniające brak brudnej wody, bezpieczne użytkowanie oraz nie uszkodzenie zmywarki w przypadku spadku napięcia. Easy – 500 DD jest, więc w pełni kompletna i możliwa do zastosowania zarówno w małych jak i większych restauracjach. Wszędzie sprawdzi się praktycznie doskonale pod każdym względem.

Nóż do obierania Victorinox 5. 0703

Podstawowym narzędziem w restauracji są również noże. Victorinox 50703 pozwoli na szybkie i skuteczne obieranie warzyw i owoców. Dzięki swojemu ostrzu o długości 10 cm doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji. Pokroi nawet twarde, długie i trudne do obrobienia warzywa i owoce. Zastosowana wysokiej klasy stal daje pewność użytkowania przez długie lata. Zaś w przypadku jakichkolwiek uszkodzeń firma VICTORINOX gwarantuje dożywotnią gwarancję na wszystkie elementy noża. Ten nóż to nie tylko wygoda w użytkowaniu, ale również pewność i skuteczność w działaniu. Ceni je sobie każdy pracownik kuchennej restauracji i wykorzystuje każdego dnia w wielu sytuacjach. Wszędzie sprawdzi się doskonale i warto z niego skorzystać.

Nóż można zobaczyć tutaj: http://ostry-sklep.pl/p/183/168/noz-do-obierania-victorinox-5-0703-ostrze-10-cm–noze-victorinox-noze-kuchenne.html

Nóż kuchenny wielofunkcyjny Victorinox 5. 0833

Restauracyjna kuchnia wymaga zrealizowania wielu mniej lub bardziej skomplikowanych działań. Nie tylko tych związanych z warzywami czy owocami, ale również i mięsem i innymi produktami. Dlatego, też firma Victorinox przygotowała wyjątkowy nóż kuchenny Victorinox 50833 z ząbkowanym ostrzem. Jest on wręcz idealny do wszystkich drobnych prac kuchennych na różnych produktach. Posiada ponad dziesięciu centymetrowe ostrze, dzięki, któremu bez trudu można zrealizować wiele prac, które do tej pory były wręcz niemożliwe do wykonania. Dotychczas używane noże były, bowiem za krótkie. Używając tego wyjątkowego noża nie będzie również problemów z jego utrzymaniem. Rękojeść jest, bowiem w pełni antypoślizgowa a zastosowany na niej plastik antyalergiczny. Z jego użytkowaniem poradzą sobie zarówno profesjonaliści jak i amatorzy kuchennych wojaży. Będzie bardzo dobry w wyposażeniu każdej restauracji a skuteczność jego użytkowania zapewni również dożywotnia gwarancja na wszystkie zastosowane w nożu elementy.

Gdyby ktoś był zainteresowany podaję również link do drugiego noża: http://ostry-sklep.pl/p/183/170/noz-kuchenny-wielofunkcyjny-victorinox-5-0833-noze-victorinox-noze-kuchenne.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *