Trawa na grunt, glinę. Nawet na beton

Oto murawa bezobsługowa. Na glinę. Na beton. Na grunt. Murawa wiecznie zielona, ale jednocześnie niewymagająca nawożenia. Wygodna i efektowna. Po prostu trawa z rolki. Układanie sztucznej trawy tego typu jest bardzo proste. Dystrybutor sztucznej trawy zadbał także o to, aby murawa do złudzenia przypominała tradycyjną.

Uniwersalna trawa z rolki

To najważniejsza zaleta tego produktu. Można go użyć w wielu miejscach. W tym w miejscach szczególnie trudnych. Na przykład na boiskach piłkarskich. Albo tam, gdzie panują trudne warunki atmosferyczne. Zwykła murawa byłaby w takich miejscach narażona na zabłocenie. Albo na brak słońca. Sztuczna murawa świetnie radzi sobie bez nasłonecznienia.

Spełnienie marzeń

Murawa z rolki pomaga także spełniać marzenia. Marzenia dzieci o posiadaniu w ogrodzie własnego Wembley. W normalnych warunkach, przy naturalnej murawie raczej trudno byłoby spełnić to marzenie w sytuacji, kiedy rodzice dziecka byliby zapracowanymi ludźmi. Bo ktoś musiałby zająć się pielęgnacją. Trawa z rolki jest alternatywnym rozwiązaniem, pozwalającym sprawić dziecku naprawdę dużą uciechę przy stosunkowo niewielkim nakładzie pracy.

Komfortowe użytkowanie

Tak, bardzo wygodnie jest użytkować sztuczną murawę. Jest bardzo miękka, i co za tym idzie, wygodna w użytkowaniu. Chroni przed urazami. No i samo stąpanie po takiej trawie jest miłym doznaniem. To przyjemność zarówno dla nóg jak i ulga dla duszy, która szuka relaksu.

Czy układanie sztucznej trawy jest trudne?

Trawa z rolki to produkt samoobsługowy. Już sama jego instalacja jest bardzo prosta. Zawsze jednak można poprosić dystrybutora sztucznej trawy, jeśli układanie sztucznej trawy stanowi problem. Samoobsługowość sztucznej murawy polega też na tym, że nie trzeba tej trawy pielęgnować – podlewać, nawozić, doglądać. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy nie mają czasu lub nie lubią pracy w ogrodzie. Albo często wyjeżdżają, lecz kiedy wracają, pragną cieszyć się jednak pięknym ogrodem.

Sztuczna murawa generuje również spore oszczędności. Jedynie na początku trzeba wyłożyć pieniądze. Ale potem oszczędzamy. Na przykład na nawozach. Albo na wozie. Czy też na zatrudnieniu ogrodnika.

Dystrybutor sztucznej trawy oferuje

Tak, dystrybutor sztucznej murawy proponuje różne rodzaje produktu. Na przykład murawę Soft, która cechuje się przyjemną miękkością. Dlatego jest szczególnie polecana w miejscu zabaw dla najmłodszych. Z kolei trawa Supreme jest bardzo zaawansowana technologicznie. Wykorzystuje najnowsze zdobycze laboratoriów włókienniczych, uzyskując wyjątkową miękkość i sprężystość, a także tzw. efekt pamięciowy. Efekt pamięciowy sztucznej murawy sprawia, że z łatwością powraca ona do poprzedniej pozycji nawet po intensywnym użytkowaniu. Murawa Camp to z kolei doskonała wysokość włókna 35 mm, elastyczny lateks i duża gęstość w połączeniu z delikatnością dotyku. Również murawa Epic imituje wygląd naturalnej trawy. Trawa Prestige jest natomiast spektakularna estetycznie – osiąga wysokość 40 mm i cieszy oko różnorodnością odcieni zieleni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *