Jak wybrać najlepsze osłony na biurko?

W wielu branżach kontakt z klientem nie zawsze może odbywać się bezpośrednio twarzą w twarz. Czasem potrzebujemy przegrody, która z jednej strony zapewni obu osobom komfort i bezpieczeństwo, a z drugiej nie będzie utrudniać komunikacji. Kiedy osłona na biurko będzie dla nas przydatna? O czym pamiętać przed zakupem? Na jakie rzeczy zwrócić uwagę, aby wybrać najlepszą opcję dla naszych potrzeb?

1. Osłona ochronna na biurko – kiedy się przyda?

2. Szyby ochronne na biurko – dlaczego warto się na nie zdecydować?

3. O czym pamiętać wybierając osłony na biurko?

Osłona ochronna na biurko – kiedy się przyda?

Osłona na biurko to element wyposażenia, który przyda się w wielu miejscach, w których mamy bezpośredni kontakt z klientem. Dobrym przykładem mogą być recepcje hoteli, salony kosmetyczne, stacje benzynowe, portiernie czy stanowiska do obsługi pacjentów w przychodni. Dzięki dodatkowej ochronie nie musimy martwić się o bezpośredni kontakt, przez co zapewniamy komfort pracy naszym pracownikom i podnosimy jakość obsługi klienta, a także ułatwiamy samym klientom zrealizowanie swoich planów w naszym punkcie. Co więcej, posiadanie podobnej ochrony jest często zaleceniem sugerowanym przez Główny Inspektorat Epidemiologiczny, ponieważ zmniejsza ryzyko przenoszenia się niektórych chorób, szczególnie w miejscach związanych ze świadczeniem usług medycznych.

Szyby ochronne na biurko – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Osłony na biurko mogą być wykonane z różnych materiałów. Często spotkamy się z plexi, jednak taki produkt z czasem może stracić swoją przezroczystość, a także zacząć się rysować, co nie wygląda zbyt estetycznie. O wiele większą stabilność i łatwiejsze zastosowanie zapewnimy sobie wybierając osłonę ze szkła. Jest to wytrzymały materiał, gwarantujący możliwość montażu na praktycznie każdym biurku, który nie wymaga szczególnej pielęgnacji i jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Ochronna osłona ze szkła jest również znacznie bardziej estetyczna niż pleksi, co przekłada się na lepszy wygląd całego pomieszczenia, w którym przyjmujemy naszych klientów.

O czym pamiętać wybierając osłony na biurko?

Decydując się na osłonę szklaną powinniśmy przede wszystkim dobrze wymierzyć zarówno samo biurko, jak i przestrzeń, którą ma ona zająć. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że dobierzemy odpowiedni rozmiar. Osłona szklana jest stabilna ze względu na swoją wagę oraz sposób montażu. a dzięki precyzyjnie wyciętym otworom nie utrudnia dostępu osoby obsługującej do obsługiwanej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *