Jak wykorzystać własny nadruk na kubku termicznym i innych gadżetach tej zimy?

Nie tylko święta, ale cała zima to sezon rozdawania prezentów, a do wyboru jest tak wiele wspaniałych artykułów promocyjnych, które obejmują również Ciebie i Twoich klientów! Nie będziesz jedyną firmą rozdającą prezenty tej zimy, więc oto najlepsze rzeczy do rozdania, aby klienci Cię zapamiętali, a pora radości stała się synonimem pory dobrego biznesu.

Swetry

„Brzydki świąteczny sweter” to klasyka. Dlaczego nie sfałszować tego za pomocą zabawnego wzoru z nazwą Twojej marki? Każdy lubi dobry żart, więc baw się dobrze, korzystając ze swetrów i bluz jako tegorocznych zimowych artykułów promocyjnych.

Zwłaszcza swetry z wycięciem pod szyją są opłacalne, a jednocześnie umożliwiają sitodruk na nich. Zachowaj prostotę dzięki logo lub spraw, aby były one na temat – tak czy inaczej, zimowe artykuły promocyjne, takie jak te, zapewnią Twoim klientom ciepło, a Twoja firma będzie zawsze rozpoznawalna.

Zabawne długopisy

Wyrażenie takie jak „zabawne długopisy” może nie być „najfajniejszą” rzeczą na tej liście, ale mogą być najbardziej przydatne! W tym okresie roku bardzo często wysyła się okolicznościowe podziękowania. Podświetlany długopis, który sprawi, że cały proces będzie przyjemniejszy, będzie dobrym pomysłem za każdym razem, gdyż będzie świetnym zimowym gadżetem promocyjnym.

Reklamowe długopisy już od dawna należą do gadżetów najpopularniejszych. Są grawerowane laserowo, co zapewnia elegancję, a jednocześnie mają mocne światło LED, a uchwyt zapewnia dodatkową wygodę podczas pisania.

Termosy i kubki termiczne z własnym nadrukiem

Zima przywołuje obrazy sportów zimowych i zaśnieżonych chat z bali, a do tego obrazu idealnie pasują to, by dodać własny nadruk na kubku termicznym – co z elasgo.pila.pl będzie niesamowicie łatwe. Nic nie pasuje lepiej do tych obrazów niż termos, czy kubek wypełniony ciepłą zupą lub gorącą czekoladą. Powiąż swoją markę z przytulnym uczuciem dzięki markowym termosom jako wakacyjnym artykułom promocyjnym, takim jak te – a uzyskasz przewagę nad konkurencją.

Najlepsze w tych zimowych artykułach promocyjnych jest to, że ludzie używają kubków i termosów, gdy są z przyjaciółmi i rodziną. Dzięki temu nazwa Twojej firmy nie tylko skojarzy się z zabawą i radością, ale także dotrze do większej liczby osób.

Kalendarze

Podaruj swoim klientom prezent, który zachowają przez co najmniej 12 miesięcy – to wszystko możliwe dzięki niestandardowym kalendarzom. Brzmi to oczywiste, ale najlepszym sposobem na upewnienie się, że Twoje zimowe artykuły promocyjne są doceniane i skuteczne, jest rozdawanie czegoś, z czego Twoi klienci mogą faktycznie skorzystać. A dając im coś, o czym wiesz, że będą potrzebować w prezencie, udowadniasz, że będziesz w stanie przewidzieć ich potrzeby w biznesie!

Najbardziej efektywne kalendarze to te, na które przyjemnie się patrzy, takie jak kalendarze na biurko w sobotni wieczór. Wprowadzają trochę zabawy w dzień pracy.

Wręczanie prezentów to długoletnia tradycja biznesowa. To zachwycające, ale oznacza to również, że potrzebujesz świetnego prezentu, aby zadziałał dla Twojej marki – z każdym z tych pomysłów zostaniesz w ich pamięci przez cały 2022 rok.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *