Garaże z płyty warstwowej – ceny i charakterystyka

parking podziemnyGaraże z płyty warstwowej charakteryzuje wykonanie z trwałych i wysokiej jakości materiałów, duża efektywność, stylowy wygląd a także niezawodna izolacja cieplna będąca zasługą wykorzystania pianki poliuretanowej lub styropianu. Dowiedz się jakie zalety mają garaże z płyty warstwowej, co czyni je niezawodnym elementem aranżacji przestrzeni przydomowej oraz jakie ceny mają garaży z płyty warstwowej!

Garaże z płyty warstwowej – konstrukcja i budowa

Garaże z płyty warstwowej wykonane są z odpowiednio ułożonych warstwowo materiałów, do których należą kolejno:

  • blacha powlekana biała gwarantuje estetyczny wygląd wnętrza garażu,
  • rdzeń styropianowy lub z pianki poliuretanowej oferujący, w zależności od swojej grubości, izolację cieplną na wyższym lub niższym poziomie,
  • blachy ocynkowanej stanowiącej zabezpieczenie przed ewentualnym włamaniem,
  • tynk, który stanowi element wykończeniowy odpowiedzialny za aspekt wizualny i umożliwiający przystosowanie garażu pod kątem kolorystycznym do otoczenia.

Wykonane z tych materiałów garaże z płyty warstwowej są nie tylko gwarancją stabilności i doskonałych parametrów wytrzymałościowych, ale również ergonomii i funkcjonalności – konstrukcje te bowiem mają naprawdę szeroki zakres zastosowań. 

Garaż z płyty warstwowej – zalety 

Garaż z płyty warstwowej to nie tylko stabilna i odporna na wpływ niekorzystnych czynników atmosferycznych konstrukcja ale przede wszystkim dodatkowa przestrzeń umożliwiająca nie tylko garażowanie pojazdów ale również stworzenie w jej wnętrzu warsztatu lub miejsca do przechowywania sezonowych akcesoriów. Izolacja cieplna, którą oferuje każdy, wysokiej jakości garaż z płyty warstwowej sprawia, że przebywanie w nim jest komfortowe niezależnie od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych. Dodatkowo warto wspomnieć, że dzięki ociepleniu, garaż z płyty warstwowej ogranicza skraplanie wody w swoim wnętrzu, co powoduje, że przechowywane w nim przedmioty i pojazdy nie są narażone na kontakt z wilgocią. Trudno jest też nie wspomnieć o tym, że uniwersalna konstrukcja sprawia, że garaże z płyty warstwowej mogą zostać wyposażone w najróżniejsze akcesoria. Wśród nich na uwagę zasługują z pewnością: bramy elektryczne, dodatkowe okna oraz drzwi, które zapewniają szereg dodatkowych funkcjonalności i czynią garaże bardziej ergonomicznymi. Możliwym jest oczywiście założenie wewnątrz garażu instalacji elektrycznej, co jest dodatkowym udogodnieniem.

Garaż z płyty warstwowej – ceny Piotra! 

Garaż z płyty warstwowej to produkt, którego ceny znaczne się wahają. Czynnikami, które mają wpływ na ceny garażu z płyty warstwowej są z pewnością:

  • miejsce montażu oraz wymiary garażu,
  • dodatkowe wyposażenie,
  • grubość rdzenia zapewniającego izolację cieplną,
  • rodzaj zadaszenia (dach może być dwuspadowy, czterospadowy lub jednospadowy).

Duże znaczenie, jeżeli chodzi o ceny garażu z płyty warstwowej, ma również prestiż ich producenta oraz przeznaczenie tej konstrukcji. Sprawdzeni producenci nie oferują garaży z płyty warstwowej w najniższych cenach jednak gwarantują najwyższą jakość proponowanych przez siebie produktów oraz ich wytrzymałość. Doskonały stosunek cen garaży z płyty warstwowej do ich jakości cechuje ofertę Piotra – polskiego dystrybutora tych konstrukcji. Z ofertą Piotra – garaże obok domu, zapoznać się można pod adresem https://piotr.com.pl/. Sprawdź innowacyjne rozwiązania proponowane przez Piotra i zdecyduj się na najwyższej jakości garaż z płyty warstwowej w atrakcyjnej cenie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *