Jak wyświetlić prywatny profil na Instagramie bez obserwowania ich?

Narody na całym świecie chce wyglądać na rachunkach Instagram bez przestrzegania go, ale zazwyczaj , że mają problem. Nie chcą śledzić zaniepokojonego profilu ed .

Istnieją jednak różne metody przeglądania prywatnego profilu na Instagramie, nawet bez ich śledzenia. Oto sposoby:

Metody 3, aby zobaczyć dowolny prywatny profil na Instagramie

1. Wyślij prośbę o obserwowanie     

To może być oczywista rzecz, ale być może jesteś nowy na Instagramie, a także nie jesteś świadomy tego, jak tam wszystko działa.

Ale jeśli czyjś profil jest poufny, chcesz poprosić tę osobę o zgodę, zanim będziesz mógł go sobie wyobrazić. Aby to zrobić, chcesz przejść do ich kont, a następnie wysłać im petycję follow. Czy powinni zaakceptować, będziecie w stanie współdziałać ze sobą ? Jest to porównywalne z okazji przyjaciół skupić się na F acebook.

Po naciśnięciu tego przycisku musisz poczekać na zatwierdzenie.

2. Tworzenie się drugie profilu     

Może istnieć wiele wyjaśnień, dlaczego nie będziesz chciał używać swojego prawdziwego profilu do śledzenia z kimś. Hej, nie osądzam cię! Jestem tutaj, aby pomóc.

Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących profili na Instagramie, które dana osoba może tworzyć. To sprawia, że ​​tworzenie fałszywego profilu, aby przeglądać czyjeś prywatne zdjęcia na Instagramie, jest najbardziej oczywistą opcją dla każdego, kto chce wstawić kilka razy i spróbować to osiągnąć. Niestety, program ten może wymagać do kilku godzin.

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z tej alternatywy, tutaj jest kilka wskazówek, które pozwolą Ci uzyskać dostęp do tego profilu osobistym, kiedy tylko możesz:

  • Wykorzystaj najwyższej klasy, najzabawniejsze zdjęcia prawdziwego mężczyzny. Ogólnie rzecz biorąc, fantastyczną strategią jest wykorzystanie profilu kobiety, zwłaszcza jeśli celem jest jakiś mężczyzna.
  • Upewnij się, że generujesz dobrze wyglądający profil z więcej niż 1 zdjęciem i opisem.
  • Wysłane trochę następcze – aż prosi i nabyć s dobre buffy dla siebie zanim spróbujesz wysłać petycję następczych do celu. To prawdopodobnie sprawi, że Twój profil będzie się wyróżniał i wyglądał bardziej naturalnie.

Możesz chcieć umieścić swój nowy profil jako prywatny. Może sprawić, że Twój cel będzie ciekawy i chętniej przyjmie od Ciebie petycję.

Wreszcie, jak tylko skończysz przygotowywać swoje fałszywe konta, przejdź przez to , raz za razem, upewnij się, że nie popełniłeś jakiegoś błędu. Po wszystko jest potwierdzone, teraz możesz wysłać następcze – nawet petycję do swojego celu, jak tylko zaakceptować, będziesz miał możliwość obejrzenia ich profile na Instagram natychmiast.

Jeśli nie zaakceptują twojej petycji, jest jedna ostateczna opcja, z której możesz skorzystać. To nie jest jeden bardzo etyczny, mimo , że wydaje się działać. Rzuć okiem na technikę nr 3 poniżej, która składa się z pary programów, które obiecują, że pozwolą ci po prostu rzucić okiem na prawie każdy prywatny profil IG, nawet go nie podążając .

Ludzie Zawsze uwielbiają tworzyć swoich obserwujących w mediach społecznościowych i zaakceptują twoją prośbę o obserwowanie, aby zwiększyć liczbę obserwujących.

3. Pracuj z prywatną przeglądarką Instagram     

Istnieje kilka oprogramowania firm trzecich, że obietnica s , aby uzyskać część przeglądanie sald prywatne na Instagram, jednak nie jest jednym z tych, jest co do samego systemu społecznościowego.

Chodzi o nieoficjalne. Czuje się jak przy użyciu te mogą działać jak w najmądrzejszy wybór, jeśli szukasz, aby uzyskać szybkie, przeszukiwania środki do zbadania osobistych zdjęć z czyjejś sympatii lub kogokolwiek celem jest.

Po tych prostych narzędzi twierdzą, będą one mają zdolność do ujawnienia Ci żadnego profilu, w całości, od razu, nawet I f jeszcze nie, a następnie bez żadnych kosztów. Brzmi zbyt dobrze, żeby było autentyczne, ale i tak postanowiłem to przetestować.

  • Pikdo
  • Zobacz prywatne profile
  • Odblokowanie aplikacji

Pierwsza strona internetowa może być publiczność Profil indywidualny, co było wokół dla pary z już dekad. Posiada również opcję Instagram View Counter na stronie internetowej.

Setki osób bez problemu opowiadają historie o sposobie, w jaki go używali, ale niektórzy nadal twierdzą, że nie zadziałał.

Spróbowałem tego ze względów prawnych, nie mogę ci powiedzieć, jaki był wynik… ale pozwól, że powiem ci jedno, powinieneś spróbować, ponieważ jest dobry!

Jeszcze jedna grupa odbiorców profilu z tą listą (którą ludzie starają się aktualizować raz w miesiącu) nie została przez nas przeanalizowana , dlatego nie możemy o nich powiedzieć, poza tym, że osoba znalazła ich w renomowanych witrynach internetowych z szeregiem recenzji użytkowników, którzy obiecali, że używał ich w zeszłym roku.

Na dłuższą metę należy pamiętać, że korzystanie z podobnego oprogramowania komputerowego nie jest zbyt etyczne i należy ryzykować. Jedną rzeczą, o której warto wspomnieć, jest to, że te witryny jasno pokazują, że nie ujawnią żadnego profilu, jeśli nigdy nie przejdziesz najpierw procesu „potwierdzenia ”.

Więc jak dokładnie to może działać? Zazwyczaj użytkownicy są proszeni o wykonanie prostych zadań, takich jak wypełnienie kwestionariusza lub pobranie darmowego programu. Jeśli wydaje Ci się to zbyt kłopotliwe, być może powinieneś wypróbować procedurę nr 2.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *