Jak zaopatrzyć budowę w toaletę?

 

Toaleta na budowie jest bardzo istotnym elementem infrastruktury, gdy nie można skorzystać z niej w innym miejscu. Jak zadbać o to, aby na budowie można było łatwo skorzystać z toalety? Podpowiadamy!

 

Kiedy konieczne jest zapewnienie toalety na budowie?

Zasadniczo każdy inwestor powinien zadbać o to, aby na jego budowie znalazło się właściwe zaplecze do wykonywania prac. Dotyczy to nie tylko inwestorów realizujących nieruchomości jak biurowce, osiedla mieszkaniowe, drogi czy wiadukty, lecz także tych, którzy budują własny dom jednorodzinny.

 

Dostarczenie toalety na budowę ma wiele korzyści, ponieważ pozwala wtedy na zapewnienie prywatności i jednocześnie zapobiega zanieczyszczeniom danego obszaru – nieczystości umieszczane są wtedy w specjalnym pojemniku, który jest regularnie opróżniany.

 

WC przenośne – najlepsze na budowę

Gdy na terenie budowy nie ma możliwości wcześniejszego wykonania standardowej toalety, wtedy najlepszym wyborem będą toalety przenośne. WC przenośne, które określane jest potocznie jako tojtoj, jest rodzajem toalety wyposażonej w pojemnik na nieczystości. Najczęściej wykonana jest ona z tworzywa sztucznego, co powoduje, że jest lekka, łatwa w przenoszeniu, a także prosta w czyszczeniu i dezynfekowaniu.

 

Standardowe wyposażenie toalety przenośnej to:

  • sedes
  • pisuar
  • papier toaletowy

 

Firmy oferujące toalety przenośne mogą także zaoferować swoim klientom dostęp do konstrukcji w sektorze premium, które wyposażone są także w umywalki, wiszące lustra, podajniki na chusteczki jednorazowe oraz na podkładki na toalety, a nawet systemy spłukiwania wodą z dostawionego do toalety zbiornika.

 

Gdzie zamówić toaletę przenośną na budowę?

Zamówienie przenośnej toalety na budowę najlepiej wykonać w firmie specjalizującej się w ich wynajmie oraz w sprzedaży. Mogą on wtedy zaoferować kompleksową obsługę w ramach dostawy potrzebnego wyposażenia oraz jego serwisu.

 

Serwis toalet przenośnych może obejmować wtedy bieżące usuwanie z nich nieczystości, czyszczenie i dezynfekowanie oraz uzupełnianie materiałów jak papiery, podkładki.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *